REKLAMAMartex
klonowski

(Fot. Info Iława.)

Zielona Aleja, centrum ogrodnicze w Nowej Wsi tuż pod Iławą, jest już ukwiecone, umajone, pełne soczystej zieleni i oszałamiających kolorów, pachnących ziół oraz wszystkiego, co piękne i praktyczne. 

Co Tobie wpadnie w oko? Przyjdź i przekonaj się, jak wiele radości i satysfakcji daje przyjazny człowiekowi świat roślin!

Zielona Aleja zaprasza miłośników zieleni, koloru, piękna!

Ilość zdjęć 43


To już pora - działaj w ogrodzie, na działce, na balkonie! Uprawiaj własne warzywa, owoce, zioła; zachwycaj kolorem na balkonie i w domu! W tym wszystkim pomoże Ci Zielona Aleja, która ruszyła już pełną parą - w końcu mamy już maj, jeden z najpiękniejszych miesięcy i wymarzoną porę na realizację wielu różnych, nowych nasadzeń. 


Jest to duży sklep - nawet teraz, gdy w handlu obowiązują ograniczenia, może tutaj przebywać jednocześnie do 35 osób. Przestronna hala i ogród zapewniają  swobodną możliwość zachowania od innych kupujących odstępu, a więc także bezpieczeństwo. Przede wszystkim jednak - są areną do prezentacji piękna natury w pełnej krasie.

- Nowości mamy bardzo dużo, zarówno jeśli chodzi o rośliny, jak i o donice - także te z najnowszych kolekcji, które miałam szansę zobaczyć bardzo wcześnie, na targach w Poznaniu. Donice są naprawdę przepiękne; jest ich ponadto duży wybór. Pojawiają się też w naszej ofercie coraz to nowe propozycje producentów środków ochrony roślin - mówi właścicielka, Pani Magdalena. 

Jak informuje, w tym sezonie ogromną popularnością, większą niż we wcześniejszych latach, cieszą się nasionka warzyw, donice z ziołami. 

- Wygląda na to, że coraz więcej osób chce uprawiać zdrową żywność bez zbędnych dodatków na własny użytek. To bardzo pozytywny trend, a nas cieszy, że możemy być jego częścią, zaopatrując doświadczonych działkowców i doradzając tym, którzy dopiero zakładają swoje pierwsze uprawy - dodaje Pani Magdalena.

W Zielonej Alei jest pełen wybór nasion warzyw, które dobrze rosną w polskich warunkach. A szczególnie trudno przejść obojętnie obok donic z ziołami. Mięta, rozmaryn, tymianek - przyjdźcie sami i przekonajcie się, jak pachną!

W bogatym asortymencie na wyróżnienie zasługuje jeszcze "balkonówka". Jak sama nazwa wskazuje, to wszystkie te rośliny, które dzięki swojemu obfitemu kwitnieniu i pięknym barwom pomagają w metamorfozie zwykłego balkonu w prawdziwą oazę do wypoczynku.

Warto polecić też drzewa i krzewy owocowe.

- Teraz pięknie kwitną, a latem dadzą smaczne owoce - wskazuje na podwójną korzyść z posiadania takich roślin Pani Magdalena.

Kwiatami zachwycają już rododendrony, magnolie, wiśnie, lada dzień zakwitną lilaki - tzw. bzy. Wciąż wszystkie te rośliny można sadzić w swoich ogrodach.

To wszystko i więcej w Zielonej Alei pod Iławą. Centrum zaprasza wszystkich do rozwijania wdzięcznej pasji, jaką jest ogrodnictwo!


Centrum Ogrodnicze Zielona Aleja

Nowa Wieś koło Iławy, ul. Neptuna 13.
Tel. 605 505 208.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4239 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)