REKLAMAKono
REKLAMASadek

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Sobota, 9 maja przynosi informację o 144 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem na terenie naszego kraju - wynika z porannego komunikatu Ministerstwa Zdrowia. Z tego trzy z nowych przypadków COVID-19 dotyczą województwa warmińsko-mazurskiego.

Regionalne szczegóły dotyczące nowych przypadków koronawirusa przekazał Krzysztof Guzek, rzecznik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. 

Trzy nowe zakażenia to: młody mężczyzna z powiatu giżyckiego, starszy mężczyzna z powiatu mrągowskiego oraz kobieta w średnim wieku z powiatu mrągowskiego. Pacjenci ci zarazili się z transmisji lokalnej; na razie wszyscy przebywają w domu.

Jak wynika z danych ministerstwa, od początku epidemii w Polsce stwierdzono 15 510 przypadków SARS-CoV-2; jest już 777 ofiar śmiertelnych. Na Warmii i Mazurach stwierdzono dotąd 160 przypadków zakażenia, zmarła jedna osoba.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9795 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)