REKLAMAmbank2
REKLAMAWiatrak
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 maja 2020, 13:04 komentarzy 6

(Zdjęcia: Archiwum szkoły.)

Do 29 maja przyjmowane są w iławskiej "Czwórce" zapisy do oddziału sportowego klasy IV na nowy rok szkolny 2020/2021. Szkoła przekonuje, że warto!

Wychowawcą klasy będzie nauczyciel wychowania fizycznego i trener piłki nożnej UEFA Tomasz Demczak. Szkoła tak podkreśla korzyści płynące z nauki w sportowej klasie:

Wielu rodziców zastanawia się nad wyborem klasy sportowej, jednak waha się, czy to jest dobry wybór?

Wychowanie fizyczne nie wpływa negatywnie na rozwój dziecka, wręcz przeciwnie.

Wybór klasy sportowej jest dobrą decyzją zwłaszcza dla dzieci, które interesują się daną dyscypliną sportu.

Większa liczba zajęć sportowych pozwala rozwinąć zainteresowania i pozytywnie wpływa na cały organizm i stan zdrowia. Dzieci potrzebują ruchu. Mimo dużego wysiłku fizycznego, dziecko po takich zajęciach szybciej się uczy, mózg jest lepiej dotleniony, dzięki czemu łatwiej skupić się na nauce i przyswajaniu wiedzy. 

Sport kształtuje charakter, motywuje do działania, uczy organizacji i buduje chęć samorealizacji. Daje szansę  na sukces.

Sport rozwija pasję dziecka. Dziecko uczy się pewnych zdrowych nawyków, które są przydatne i procentują w dorosłym życiu człowieka. 

Zainteresowani? Dokładne instrukcje, jak przekazać szkole zgłoszenie, znajdują się tutaj.

Migawki z życia klasy sportowej w iławskiej "Czwórce".
Zdjęcia: Archiwum szkoły.

abs2

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~rodzic 6 17 dni temuocena: 100% 

  Dziwne zdanie: ,,Wychowanie fizyczne nie wpływa negatywnie na rozwój dziecka, wręcz przeciwnie ''. Zawarta w nim teza zaskakuje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sara 5 17 dni temuocena: 100% 

  Myślę że znacznie lepiej jest gdy od najwczesniejszych lat dziecko uprawia dyscyplinę sportową wybraną przez rodziców. Natomiast co do funkcjonowania klas sportowych mam swoje zdanie. Lepiej jest dla dziecka być w zwyczajnej klasie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~emeryt 4 18 dni temuocena: 67% 

  W Polsce jest 38 milionów mieszkańców, a trudno jest zebrać drużynę narodową wyszkolonych piłkarzy. Do smartfonów wielbiciele FIF-ki 2020.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~podleśniak 3 18 dni temuocena: 50% 

  Czytam komentarze i zastanawiam się, czy pamięć krótka, czy nadmiar smartfona odbiera rozsądek. Czyżby Jarosław Kotewicz i szereg skoczków wzwyż ze szkoły Pawła Hoffmana i obecnie Aleksandra Kowalska trenowana przez Anetę Ostanek wzięli się znikąd. Skąd w Was tyle jadu i niechęci do pasji sportowych? Pochwalcie się "mistrzowie", kogo żeście wyszkolili!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~autochton 2 18 dni temuocena: 58% 

  'Wychowanie fizyczne nie wpływa negatywnie na rozwój dziecka' - poważnie, kto by pomyślał : ) 'Kogo wychowali w Iławie z klas sportowych La i piłki nożnej - jest pytanie.' - odpowiedź znamy - NIKOGO. Ale to nie wina samej idei klasy/szkoły sportowej, ale PARTACZY, którzy udają trenerów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kopyto 1 18 dni temuocena: 65% 

  Nie zapisujcie, to męczarnia 10 godzin tygodniowo w-f i zajęć sportowych od 4 klasy. Tu zaczynają się normalne zajęcia specjalistyczne metodami lekcji ścisłymi Lepiej oddawać trenerom do IKS od 5/6 klasy. A kiedy przyjdą do szkoły średniej nie chcą nawet na w-f ie ćwiczyć, bo mają sportu dość. czy to normalne? Zdolniachy szybko o sobie dają znać przy zajęciach 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Kogo wychowali w Iławie z klas sportowych La i piłki nożnej - jest pytanie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7248 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)