REKLAMAWardrom
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 maja 2020, 10:22 komentarzy 8

(Fot. WOT.)

- Mamy w kraju 195 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - informuje w porannym komunikacie we wtorek, 19 maja Ministerstwo Zdrowia.

Najwięcej, bo 150, zakażeń stwierdzono ponownie w województwie śląskim. Ale i na Warmii i Mazurach przybyło chorych - w naszym regionie stwierdzono dzisiaj pięć nowych zakażeń SARS-CoV-2.

- Koronawirusa potwierdzono u kobiety w średnim wieku z powiatu ostródzkiego, a także u czterech osób z powiatu mrągowskiego: młodej kobiety, kobiety w średnim wieku, starszej kobiety oraz mężczyzny w średnim wieku - podaje Krzysztof Guzek, rzecznik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. - Wszyscy nowi pacjenci zarazili się z transmisji lokalnej - dodaje.

Liczba przypadków koronawirusa wykrytych dotychczas w kraju wzrosła do 19 080, z czego 941 pacjentów zmarło. Na Warmii i Mazurach stwierdzono dotąd 175 przypadków SARS-CoV-2.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~lewy pomocnik 8 8 miesięcy temuocena: 0% 

  Wirus wróci na wybory pod koniec czerwca. Taki jest plan Większość kpi sobie z ochrony przed wirusem a on jest. Podobnie mówi się ze rząd ws wirusa kłamał, ale w którą stronę nie wiadomo. już od miesiąca miesiąca młodzież po domach niby dla wspólnej nauki robili zabawy i balangi. Podobnie starsi spotykali się w lasach na schadzce dla zabawy i popijali hektolitry piwa.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nastka 7 8 miesięcy temuocena: 50% 

  skąd te zakały złapały tego wirusa????????

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~shark 6 8 miesięcy temuocena: 40% 

  O co ten kwik. Przecież młodzież mówi że wirus to ściema. Wirusa nie ma.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~13 5 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Bo to prawda. Łukaszenka, stojąc na tafli lodowiska do hokeja, rozejrzał się i też go nie widział, więc na pewno go nie ma. :-)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~r.... 4 8 miesięcy temuocena: 92% 

  Ludzie są bez wyobraźni, zwłaszcza młodzi. Gdzieś mają zabezpieczenia twarzy, nie przestrzegają odległości, żyją sobie jakby nic się nie działo. A zaraza przyczajona czeka. Nie można nawet zwrócić takim uwagi, bo tak Cię zbesztają, że... Egoiści.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ula 3 8 miesięcy temuocena: 84% 

  Znowu zaczyna się za szybko ludzie dostali luz. Część naszych mieszkańców już po Iławie chodzi bez maseczek ja już nie wspomnę o osiedlach blokowiskach. Na targowisku Miejskim jest tyle ludzi że nie idzie przejść. Nikt tego nie sprawdza

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 2 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Nie wszyscy mogą nosić maseczki. Ministerstwo zdrowia dopuszcza nie noszenie z przyczyn zdrowotnych. Nie jest wymagane zaświadczenie. Prosze nie wrzucać wszystkich do 1 worka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sb 1 8 miesięcy temuocena: 25% 

  Gdzie jest policja gdzie jest ZOMO pałować.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMABiuro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7636 sekundy