REKLAMAWardrom
REKLAMAzielona aleja
Teresa Laskowska z MathRiders Iława: Dziękuję wszystkim naszym kursantom i nauczycielom!

Teresa Laskowska z MathRiders Iława: Dziękuję wszystkim naszym kursantom i nauczycielom!

W czerwcu Studiu Nauczania MathRiders w Iławie stukną już trzy lata! To czas wspólnej fascynującej podróży do świata matematyki, jaką odbywają tutaj nauczyciele i uczniowie z pasją. Ale ostatnie miesiące nie należały do łatwych...

Szkoła matematyki działająca w centrum miasta na ulicy Jana III Sobieskiego 20B ze względu na narodową kwarantannę była zmuszona zamknąć swoje drzwi dla uczniów. Ale nauczanie częściowo było kontynuowane - zdalnie, a szkoła, bardzo przez swoich uczniów lubiana, mogła liczyć na ich lojalność i dalsze uczestnictwo w zajęciach.

- Dziękuję wszystkim naszym kursantom, którzy są z nami w tym trudnym czasie i wspierają naszą działalność - mówi Teresa Laskowska, właścicielka Studia Nauczania MathRiders w Iławie. - Dziękuję nauczycielom, którzy stanęli na wysokości zadania i prowadzą zajęcia online dla naszych najstarszych kursantów - uczniów klas V-VIII szkół podstawowych i szkół średnich. Szczególnie staramy się pomóc tym, którzy najbardziej naszego wsparcia teraz potrzebują, czyli ósmoklasistom i maturzystom. W czerwcu czekają ich egzaminy - dodaje.

Czas epidemii jest też okresem spędzanym na aktywnym dokształcaniu się, w tym udoskonalaniu nowatorskich metod nauczania stosowanych w MathRiders i dopracowywaniu procesu zdalnego nauczania. Te umiejętności mogą się jeszcze przydać, chociaż już w czerwcu - ku radości i uczniów, i nauczycieli - studio wznowi stacjonarne zajęcia w swojej siedzibie na ul. Sobieskiego. Ten nadchodzący miesiąc będzie zresztą szczególny z jeszcze jednego względu...

- W czerwcu miną trzy lata działalności placówki MathRiders w Iławie - mówi Teresa Laskowska. - Trzy lata temu zaczęliśmy iławskim dzieciom pokazywać matematykę z innej - ciekawej i atrakcyjnej strony, a najmłodszym pomagamy rozwijać ich wrodzone zdolności matematyczne. Z każdym rokiem przybywa nam nowych kursantów, zapraszam wszystkich chętnych - dodaje.

Zapisy na nowy rok szkolny już trwają. W tym roku możliwe są online, za pośrednictwem strony https://mathriders.pl/ilawa/, co jest na pewno bardzo wygodne.

- Zapisując dziecko przez Internet, rodzice zaoszczędzą czas i pieniądze, bo zachowają cenę z tego roku szkolnego - wymienia korzyści Teresa Laskowska. - Ponadto zapisujący się online mają pierwszeństwo w zakresie wyboru tych dni, czy godzin, które najlepiej będą pasować do innych obowiązków i zainteresowań.

Iławskie Studio Nauczania MathRiders zaprasza też do współpracy nauczycieli z pasją. Współpracę mogą podjąć nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej (nauczający klasy I-III) oraz matematycy. Szkoła oferuje atrakcyjne warunki współpracy i bardzo przyjazną atmosferę. Kontakt w tej sprawie jest możliwy pod numerem telefonu 506 813 361 lub e-mailowo (ilawa@mathriders.pl).

A NA WAKACJE? 

Te zbliżają się już wielkimi krokami, prawda? MathRiders nie zapomina o swoich uczniach i także na ten letni czas ma dla nich propozycje.

Na prośbę wielu rodziców, bardzo zaniepokojonych zaległościami dzieci z matematyki, w tegorocznej wakacyjnej ofercie MathRiders pojawi się nowość - wakacyjne "nadrabianki". Szkoła dla każdej klasy przygotowała 8 lekcji z materiału szkolnego (wraz z kartami pracy), które pozwolą uzupełnić braki i rozpocząć nową klasę bez zaległości. Taki kurs potrwa 4 tygodnie, orientacyjny koszt to 300 zł. 

- Gwarantujemy możliwość zaprzyjaźnienia się z matematyką na tyle, aby w nowym roku szkolnym wystartować do nowych matematycznych wyzwań z zapałem i wiarą we własne możliwości - zapewnia szkoła.

Chętni mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na https://mathriders.pl/ilawa/, albo zadzwonić (tel. 506 813 361).

Zupełnie beztroskie, za to pełne zabawy i kreatywne będą tematyczne letnie warsztaty - kolejna z wakacyjnych propozycji MathRiders. Szkoła już dzisiaj zaprasza do rezerwowania miejsc na tygodniowych turnusach dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Turnusy kosztują 280 zł, świetna zabawa od 10:00 do 14:00 - gwarantowana!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3772 sekundy