REKLAMAKarczma2
REKLAMAipb_nowa

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Czwartek, 21 maja. Kolejny dzień z rzędu na Warmii i Mazurach spadła liczba chorych na COVID-19. W naszym województwie - po raz kolejny - nie odnotowano nowych zakażeń, za to są następne wyzdrowienia.

Jak wygląda sytuacja epidemiczna w kraju? Informacje na ten temat podało rano Ministerstwo Zdrowia.

- Mamy 245 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - podał resort. - Z przykrością informujemy o śmierci 3 kolejnych osób zakażonych SARS-CoV-2 - czytamy w komunikacie.

W naszym regionie nie odnotowano żadnych nowych zakażeń. Do zdrowia wróciły natomiast cztery kolejne osoby.

- Wśród nowych ozdrowieńców są dwie osoby z Olsztyna: młoda kobieta i młody mężczyzna, jedna osoba z powiatu olsztyńskiego: dziewczynka oraz jedna osoba z powiatu iławskiego: kobieta w średnim wieku - informują służby Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. - Wszyscy ci chorzy przebywali w izolacji domowej.

Ogółem na Warmii i Mazurach, spośród 174 zakażonych (dane po korekcie: u jednej osoby wynik był początkowo dodatni, co się później nie potwierdziło) 141 osób już wróciło do zdrowia. W powiecie iławskim, gdzie wszystkich zakażeń odnotowano 36, z COVID-19 walczą teraz już tylko dwie osoby.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7822 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)