REKLAMAWardrom
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 maja 2020, 17:03 komentarzy 3

(Fot. UG w Iławie.)

W najbliższy poniedziałek, 25 maja Urząd Gminy w Iławie wznowi bezpośrednią obsługę interesantów z zachowaniem wymogów sanitarnych.

Zmiany w sposobie funkcjonowania urzędu są tematem wydanego dzisiaj przez Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego komunikatu. 

Od najbliższego poniedziałku swoje sprawy w iławskim urzędzie gminy na ul. Andersa znów będzie można załatwiać osobiście. Obowiązywać będzie zasada, że na jedno stanowisko obsługi może przypadać tylko jeden interesant. Do budynku wchodzić będziemy wejściem od strony prokuratury rejonowej. Wójt Krzysztof Harmaciński prosi mieszkańców gminy odwiedzających urząd o zachowanie odpowiednich środków ostrożności w interesie swojego własnego zdrowia oraz bezpieczeństwa pracowników.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Przyjaciele 3 5 miesięcy temu

  Dalej nie wiadomo gdzie podziały się obrzeża i altomatyka oświetlenia ścieżki rowerowej Iława - K. MALY ZGODNIE ZE SPECYFIKACJĄ PRZETARGOWĄ

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ciekawski 2 5 miesięcy temu

  Jak to się dzieje że bardzo bliska koleżanka Hermacinskiego dostaje pracę w spółce gminnej??

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkaniec Szałkowa 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Panie wójcie Harmaciński - dzisiaj jechałam przez Szałkowo do Makowa - wstyd jak zarośnięte są chwastami pobocza droga .Ubiegłoroczne śmieci przy krawężnikach- wstyd,Niedługo mnóstwo turystów będzie zjeżdżało do Makowa i co pomyślą o gospodarzu gminy Iława??? Pomyślą że po prostu FLEJTUCH - tak się pan co m=c lansuje z pampersami a może tak fotografię pana wójta na tle pełnych śmieci i chwastów krawężników na trasie Szałkowo- Makowo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMABiuro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4172 sekundy