REKLAMAKono
REKLAMAwlodkowic

(Fot. materiały prasowe.)

„Dobrzy przyjaciele, dobra zabawa, pyszna pizza” - w Iławie znów możemy spotkać się ze znajomymi w pizzerii Da Grasso! Wielkie otwarcie lokalu po przerwie ma miejsce dzisiaj - w sobotę, 30 maja.

Ku wielkiej uciesze miłośników jadania na mieście, wreszcie jest odmrażana branża restauracyjna. W Iławie na pyszną pizzę i inne specjały znów zaprasza do swojego lokalu na ul. Sobieskiego 1 pizzeria Da Grasso. Serce miasta, widok na Mały Jeziorak - tutaj świetnie czują się zarówno rodziny, jak i grupy przyjaciół!

PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZA PIZZA W MIEŚCIE!

Da Grasso to pyszna włoska pizza z najlepszych składników - prawdopodobnie najlepsza w mieście! Wybierajcie spośród tradycyjnych receptur, jak kuszące firmowe Da Grasso z czarnymi oliwkami, przepisów wegetariańskich, jak aromatyczne Basilico, dań z owocami morza, np. wyrafinowanymi krewetkami, albo drobiem. Tutaj na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

FLAGOWY BURGER - KLASYKA GATUNKU

Da Grasso słynie z pizzy, a czy już próbowaliście serwowanych tutaj burgerów? Flagowy double cheeseburger to także duma tutejszego szefa kuchni. Jest wart grzechu!

PIZZA NA TELEFON - TAKŻE POD MIASTEM

Sala restauracyjna Da Grasso jest już w pełni otwarta, ale nadal realizowane są także dostawy. Dotyczy to nie tylko samej Iławy, ale i wielu innych miejscowości położonych w pobliżu miasta. Da Grasso dowozi też do miejscowości: Szałkowo, Kamień Duży, Kamień Mały, Nowa Wieś, Rudzienice, Ławice, Dziarny, Dół, Smolniki, Radomno, Jamielnik, Szeplerzyzna, Radomek, Karaś, Wikielec, Stradomno, Laseczno, Segnowy, Ząbrowo, Szymbark, Szczepkowo, Gardzień, Rodzone i Starzykowo. Pizzę z dostawą zamówicie, dzwoniąc pod numer 89 648 68 00. Smacznego!

Pizzeria Da Grasso już w pełni otwarta!
Iława, ul. Sobieskiego 1. 
Tel. 89 648 68 00.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 0.686 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)