METRO
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Nowość dla kierowców w Auto-Serwisie "SADEK" w Wikielcu tuż pod Iławą, oferującym diagnostykę i pełen zakres napraw pojazdów samochodowych, a ponadto okręgową stację kontroli pojazdów i myjnię. 

Od niedawna można tutaj skorzystać z ATF 5000 - najnowszego urządzenia firmy SPIN, służącego do dynamicznej wymiany oleju oraz płukania automatycznych skrzyń biegów w samochodach osobowych i dostawczych.

Wymiana oleju to jedna z podstawowych czynności związanych z bieżącą konserwacją użytkowanego auta. Większość kierowców wie, że przynajmniej raz w roku trzeba wymieniać zużyty olej na nowy. Tylko jak to zrobić - wyssać, czy zlać? Oto jest pytanie.

Fachowcy zwracają uwagę, że statyczna - tradycyjna wymiana oleju, polegająca na jego swobodnym zlaniu po odkręceniu korka spustowego, powoduje wymianę tylko 40-60% oleju. Niektóre warsztaty jeszcze stosują tę metodę, ale w wielu odchodzi już ona w zapomnienie. Wszystko przez jej czasochłonność i fakt, iż po zlaniu oleju na ściankach miski olejowej pozostają zabrudzenia. 

- Tych problemów nie ma w przypadku dynamicznej wymiany oleju. Ważne, że metoda ta, w przeciwieństwie do wymiany statycznej, zapewnia pewność całkowitego usunięcia oleju znajdującego się w układzie: w skrzyni biegów i w chłodnicy oleju - mówi właściciel serwisu w Wikielcu Krzysztof Sadowski.

Wysysarka wytłoczy cały zużyty olej wraz z nagromadzonymi nieczystościami, ponadto w automatycznym procesie obsługi zostanie przepłukana skrzynia biegów. Na wymienionym w ten sposób oleju można przejechać więcej, nawet od 60 do 100 tysięcy kilometrów.

Właśnie takie nowoczesne urządzenie, ATF 5000 służący do dynamicznej wymiany oleju oraz płukania automatycznych skrzyń biegów w samochodach osobowych i dostawczych, wprowadził do swojej oferty Auto-Serwis "SADEK". Korzystać można w Wikielcu 44E. Umów swoją wizytę, albo zapytaj o szczegóły, dzwoniąc pod numer 664 738 081.

Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8811 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)