REKLAMAWardrom
REKLAMADPK

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Z utrudnieniami muszą liczyć się pasażerowie podróżujący koleją z Iławy do Warszawy lub Trójmiasta. Na torach pomiędzy Działdowem a Mławą doszło do tragicznego wypadku; ruch pociągów został wstrzymany.

Uwaga, pasażerowie! Na kolejowej trasie Warszawa - Gdańsk po tragedii na torach mają miejsce zmiany w komunikacji. 

- Dzisiaj o godz. 8.10 poza przejściami i przejazdami na szlaku Działdowo – Iłowo na tory wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Gdynia Główna – Kraków Główny wtargnęła osoba postronna - informuje Martyn Janduła z zespołu prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. - Na miejscu pracują służby. Wstrzymany został ruch pociągów. Okoliczności zdarzenia ustali komisja - dodaje.

Ruch pociągów na linii kolejowej Warszawa – Trójmiasto między Działdowem a Iłowem (przed Mławą) został wstrzymany. Przewoźnik Koleje Mazowieckie na trasie Iłowo – Działdowo uruchomił autobusową komunikację zastępczą. Komunikaty na temat bieżącej sytuacji są wygłaszane na stacjach i przystankach. Aktualny ruch pociągów można śledzić także na portalu portalpasazera.pl.

AKTUALIZACJA

Ruch pociągów na linii kolejowej Warszawa – Trójmiasto między Działdowem a Iłowem o godz. 9:50 został wznowiony. Pociągi jadą po jednym torze. Sytuacja na linii się stabilizuje. Mogą występować kilkunastominutowe zmiany w komunikacji.

Aktualny ruch pociągów można śledzić na portalu portalpasazera.pl.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1187 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)