REKLAMALumen
Paszynin2

(Fot. Energetyka Cieplna.)

Tradycyjnie na końcówkę czerwca zaplanowany został doroczny przestój głównej ciepłowni na ulicy Wojska Polskiego w Iławie, należącej do spółki Energetyka Cieplna.

Przerwa w pracy ciepłowni ma charakter planowy. Obiekt wymaga przeglądu i konserwacji tak, aby mógł służyć bezawaryjnie przez cały najbliższy sezon grzewczy.

W tym roku przerwa w dostawie ciepłej wody rozpocznie się dokładnie 22 czerwca i potrwa kilka dni. Jako koniec prac Energetyka Cieplna podała 26 czerwca, ale spółka zawsze zapewnia, że dokłada starań, by prace nie trwały dłużej, niż jest to faktycznie konieczne.

W tym okresie w kranach u wielu iławian nie będzie ciepłej wody. Ciepłownia na ul. Wojska Polskiego obsługuje znaczną część mieszkańców naszego miasta. Niezależnie od tego remontu pracować będzie jednak mniejsza kotłownia przy ul. Ostródzkiej.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9969 sekundy