REKLAMAKono
ipb_nowa

(Fot. Info Iława.)

Czy wiedziałaś, że źle dobrany biustonosz nosi nawet 80-90% Polek?! Tak szacuje krajowa branża bieliźniarska, której przedstawiciele nie ukrywają: dobrze dobrać stanik to nie lada wyzwanie! Na szczęście są brafitterki - przyjaciółki kobiecości, które fachowo, ale i taktownie pomagają innym paniom przebrnąć przez gąszcz dostępnych rozmiarów, fasonów, marek i stylów. Teraz także w Iławie!

Dlaczego w ogóle warto brafitterce zaufać i wpuścić ją do przymierzalni? 

- Po prostu dlatego, że efekty potrafią zadziwić! - mówi właścicielka nowego w Iławie studia brafittingu "Burleska". - Dzięki dobrze dobranemu biustonoszowi sylwetka zyska zupełnie inne, atrakcyjniejsze proporcje, a biust będzie ładnie wyeksponowany. 

Do tego koniec z ramiączkami, które wrzynają się w ramiona, albo opadają, koniec z zapięciem stanika podjeżdżającym pod łopatki, nigdy więcej fiszbin wbijających się w piersi! Nieodpowiednia bielizna to też nieraz powód, dla którego na ciele źle układają się ubrania, nie wspominając już o zasinieniach i otarciach skóry. Ba, zdarzają się kobiety, które przez źle dobrany stanik cierpią z powodu bólu pleców. Te wszystkie problemy można rozwiązać, poświęcając kilka chwil na spotkanie z brafitterką.

Z kolei dobrze dobrany stanik potrafi zdziałać cuda! Wyprostuje sylwetkę i zwróci jej prawidłowe proporcje, do tego nie będzie go widać spod ubrania. W takiej nowej bieliźnie panie zyskują pewność siebie, kobiecość, seksapil i uśmiech.  

- Wiele kobiet już korzysta z brafittingu; wiem, że sporo iławianek jeździ do większych miast, by z takiej profesjonalnej usługi skorzystać - mówi właścicielka "Burleski". - Postanowiłam wyjść tej kobiecej potrzebie naprzeciw i tutaj, na miejscu w Iławie, udostępnić usługę fachowego brafittingu. To nic innego, jak po prostu profesjonalny dobór bielizny, chociaż osoba, która jeszcze nie miała z tym do czynienia, może być zaskoczona, ile różnych kwestii trzeba wziąć pod uwagę, by znaleźć ten idealny stanik!

To nie tylko poprawnie wykonane pomiary obwodu i miski, ale też określenie kształtu biustu, budowy ciała, optymalnego dla danej pani typu fiszbin. Wreszcie, pod uwagę bierze się też indywidualny gust i styl każdej kobiety. No i musi być komfortowo! W końcu każda z nas ma codziennie sporo obowiązków.

Warto jeszcze wiedzieć, że "Burleska" stawia na polskie marki. Znajdziemy w ofercie sklepu piękne kolekcje od takich rodzimych bieliźniarskich marek, jak Samanta, Gorsenia, Kinga, czy Ava. To bielizna zarówno na co dzień, jak i na specjalną okazję, w tym modele wyszczuplające.

- Doradzamy kobietom, jak dbać o siebie i o biustonosz, by dobrze i długo służył. Niedługo ruszamy z cyklem eventów, przystępnych wydarzeń o charakterze szkoleniowym. Przy drobnym poczęstunku będziemy przekazywać informacje o tym, jak dobierać bieliznę i nie tylko - podsumowuje właścicielka. - Nasza misja to piękne, stylowe iławianki w dobrze dopasowanych stanikach!


"Burleska" - profesjonalny brafitting w Iławie!

Ul. Kopernika, 5/3B.
Tel. 574 785 767.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: 9-17;
sobota: 9-14.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7162 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)