REKLAMADebata
REKLAMADPK

(Fot. Info Iława.)

Duże strażackie siły i środki zadysponowano na miejsce dzisiejszego pożaru budynku gospodarczego w Dajnach (gm. Zalewo).

Pożar w gospodarstwie na terenie gminy Zalewo. W sobotę, 6 czerwca około godziny 14:00 doszło tutaj do groźnego pożaru dużego kurnika.

Według wstępnych informacji zapaliła się nagromadzona w budynku gospodarczym słoma. W kurniku nie było natomiast żadnych zwierząt. 

Pożar w dużym stopniu zniszczył dach dużego obiektu. W bliskim sąsiedztwie znajdują się inne zabudowania; strażacy działają na miejscu, próbując ugasić pożar i nie dopuścić do jego rozprzestrzenienia się na inne obiekty. Na miejsce zadysponowano aż 12 zastępów straży, w tym 3 z PSP w Iławie i 9 z jednostek OSP.

Panuje ogromne zadymienie. Strażacy, walcząc z żywiołem, korzystają ze sprzętu ochrony dróg oddechowych. Akcji niestety nie ułatwia też dość silnie wiejący wiatr.

Strażacy walczą z ogromnym pożarem w gminie Zalewo! 
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.7469 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)