REKLAMAPatrz
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 czerwca 2020, 10:34 komentarzy 30

(Fot. TVP.)

Iława promowała dzisiaj - w niedzielę, 14 czerwca swoje walory na małych ekranach. Krótki reportaż z naszego miasta można było zobaczyć w programie śniadaniowym Telewizji Polskiej - "Pytaniu na śniadanie", który dzisiaj poprowadziła Marzena Rogalska i Tomasz Kammel.

Iława w "Pytaniu na śniadanie".

Ilość zdjęć 15

Reporterzy Telewizji Polskiej rozmawiali z Beatą Furmanek, szefową miejskiego Wydziału Komunikacji Społecznej i Cezarym Neściorem, także z wydziału promocji Urzędu Miasta w Iławie. Przedstawiciele ratusza podkreślali dbałość o iławskie zabytki i tutejsze zainteresowanie lokalną, regionalną historią, o czym świadczy choćby inicjatywa historycznych spacerów po mieście. Nie zabrakło informacji o dogodnym dojeździe do Iławy, gdzie - jak mogli usłyszeć widzowie telewizji publicznej - znajduje się prężny węzeł kolejowy. Nie mogło też zabraknąć Jezioraka. Najdłuższe polskie jezioro zostało przedstawione jako doskonały akwen do żeglowania i uprawiania innych sportów wodnych.

Kilkuminutowy materiał zrealizowany w Iławie obfitował w ujęcia wykonane z lotu ptaka. Kto przegapił, ten może obejrzeć kilka migawek załączonych w galerii. Natomiast nagranie dostępne jest na stronie programu - tutaj.

Iława wystąpiła w „Pytaniu na śniadanie”.
Zdjęcia: TVP.

REKLAMALady D

30Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~SarnaSar15 30 4 miesiące temu

  Nie po raz pierwszy, wczesniej materialy do Pytania na sniadanie przygotowywala i realizowala Ola Grysz.Ilawa jest czestym gosciem na antenie TVP.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawianin 2 29 4 miesiące temuocena: 43% 

  Iława, jak bez gospodarza. Aż przykro patrzeć jak niszczeje, zarasta. Wstyd mi przed turystami. Miasto skrajnie zaniedbane, zwłaszcza tzw Iławski Sopot. Trawa i zielsko do pasa, nawet na klombach, gdzie kiedyś były kwiaty. W parku przy Sienkiewicza drzewo ścięte ponad pół roku temu, a kloce drewna nadal zalegają na ścieżkach, ławki nie zostały zabezpieczone przed wodą i wyglądają jakby mialy 10 lat. Na posesji wysiedlonego budynku przy Mazurskiej chyba niedługo będę kręcić następną część Jumanji. Tak zarosła, że tylko patrzeć jak z krzaków wyskoczy jakaś małpa. Dobrze że właściciele prywatnych posesji dbają o swoje działki i przy okazji koszą przylegające tereny miasta.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nowyburmistrzzwawy 28 4 miesiące temuocena: 50% 

  Bezjajeczny miał mieć wizję, a okazało się że to druga kidawa. Tak sobie myśle co będzie mógł sobie wpisać jako sukces? Chyba to że go wybrali bo dokonia to zdziadzienie iławy i brak rozwoju wizji i Lidl nad Jeziorakiem najdłuższym jeziorem w Polsce:)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~TW Bolek z motorówki 27 4 miesiące temuocena: 77% 

  Iluż tu wyznawców tjefałenowskiej sekty, która powstała na polecenie Kiszczaka (MSW), po wcześniejszej rekomendacji Waltera-(TW Mewa) przez Urbana(szef propagandy PRL). Telewizja powstała dzięki ukradzionym Polakom pieniądzom z FOZZ, aby urabiać nieświadomą część społeczeństwa i cementować układ po "okrągłym stolcu". Tam aż roi się od tajnych współpracowników bezpieki, byłych agentów WSI i resortowych dzieci. Pieniążki szły także od mocodawców z zagranicy, z miliardowych, bezsensownych reklam polskich spółek skarbu państwa itd. A jeśli chodzi o wiarygodność tvn, to panuje powszechna opinia potwierdzona setkami materiałów, że są mistrzami kłamstwa i manipulacji, i są niestety skuteczni jak Goebbels. Nie mam telewizora i nie bronię TVP, ale każda władza ma telewizję państwową, całą rzetelną wiedzę opartą na faktach czerpię z netu. Ludzie, przestańcie oglądać te lewacki popłuczyny PRL z czystej, ludzkiej przyzwoitości.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jerzy 26 4 miesiące temuocena: 100% 

  Boże , co za ściema ! Ofiara propagandy pisowskiej udaje Greka albo nic nie rozumie .Raczej rozumie i rozwija skrzydła propagandy wprost z ciemnogrodu. "Każda władza ma telewizję państwową..." Urban 35 lat temu by takiej bzdury nie wymyślił.!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~taka prawda 25 4 miesiące temuocena: 91% 

  a niektóre sabaki być może ukończyły w przeszłości wieczorowy uniwersytet marksizmu-leninizmu i dalej, bezwstydni, mają się nieźle.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jak tam totalnie fatalni ? 24 4 miesiące temuocena: 67% 

  skoro o telewizji np . TVN , to pamiętamy jak za czasów totalnej opozycji ludzie żyli po 140 lat a kamienice kupowali za 500 złotych / o złotym pociągu nie wspomnę/ . Pinindzy nie mieli , ale w knajpie robili sobie z Polski : hahaha, ale jaja ! ponadto z Polski zrobili kamieni kupę...mogę jeszcze więcej prawdy potrzeba ???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szkoda klawiatury 23 4 miesiące temuocena: 33% 

  pewnie tak jak fatalnie totalni,""" w Smoleńsku przekopali ziemię na metr głęboko*** itd ...itp... teraz jakaś wódka próbuje naśladować wogogłowego ? gomułkę ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gosc 22 4 miesiące temuocena: 52% 

  Nie ogladalam bo nie ogladam pisowskiej propagandy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nie oglądaj 21 4 miesiące temuocena: 58% 

  to nie oglądaj i nie pisz bez sensu , bo szkoda klawiatury .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~okonaiaławe 20 4 miesiące temuocena: 67% 

  Oceniając zupełnie obiektywnie to TVP telewizję śniadaniową ma fajną. Kiedyś przegrywali z TVN, ale teraz są lepsi to moje zdanie. Chodzi tylko o telewizję śniadaniową bez polityki. Wracając do promocji miasta to sprzedajesz co najlepsze, a na pewno nie jest to Kaper i nie jest to Omega. Hotele od 5 gwiazdek po 3 gwiazdkowe oraz apartamenty, restauracje najlepsze w Iławie to wiadomo, U Czapy, Port 110,Tiffy. Poza tym reprezentując interes miasta, a to jest równorzędne z interesem mieszkańców mamy statek ilavię i to z niej powinno się kręcić film albo opowiedzieć o takim statku utrzymywanym z miejskiej kasy. bo ten rok pewnie wyjdzie na minusie z racji pandemii. Ale skoro ta Pani tak broni interesów miasta to może za miejskie fundusze promuje jedynie sobie słuszne kierunki promocji miasta.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 19 4 miesiące temuocena: 85% 

  Iława piękne miasto bo Ja tu mieszkam to jest moja Ojczyzna.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Krzysztof Piątek 18 4 miesiące temuocena: 74% 

  w rządowej telewizji to chyba antyreklama :x

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianim 17 4 miesiące temuocena: 40% 

  Promocja miasta; stara wozownia czyli Kaper musiałbym nie być z Iławy żeby ją polecić, 10 metrów dalej czapa połyka Kaper, Port 110 świerzy i fajny i Tiffy, no i może jeszcze Stary Tartak. Pani od promocji miasta, zorganizowała barkę Tatusia to słabe, chodzi że reprezentuje miasto a nie rodzinne interesy widocznie musi bo omega to raczej PRLowski skansen.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do użytkownika ~Iławianim 16 4 miesiące temuocena: 100% 

  Tak tak, tak se tłumacz, że Czapa połyka Kaper. Czapa ma ceny z kosmosu, na wielkich talerzach jedzenia tyle co kot napłakał. Dla bogaczy, lanserów z warszawki to i może jest fajna knajpa, byłem tam nie raz i każdy z moich znajomych potwierdzi, że ta Czapa to 'lanserka' z małymi porcjami za kupę kasy nie wartą wydania na nie. Juz w Trójmieście czy tez w Warszawie w niejednej 'drogiej' knajpie zjesz taniej i więcej. Wracając do tematu, to Iława poza sezonem turyście nie ma nic do zaoferowania.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marek 15 4 miesiące temuocena: 57% 

  Przypominam, że PnŚ jest w ramówce szczujni i propagandy. Nie mam nic do ludzi od promocji miasta, że wystąpili w tym programie(taka praca). Liczę na Was moje drogie iławianki i iławianie. Stop propagandzie TVPiS.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hmmm... 14 4 miesiące temuocena: 73% 

  A czy pokazano jak młodzież dewastuje fontanny na Starym Mieście jeżdżąc na hulajnogach i deskorolkach???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Skejter 13 4 miesiące temuocena: 45% 

  Jeśli coś jest złomem to nie ma mowy o dewastacji. Sporo się w Iławie wybudowało A rynek należy do najbardziej paskudnych postprlowskich instalacji w kraju.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Vlad Palownik 12 4 miesiące temuocena: 94% 

  A ile ryb nałowili uuuuuuu!!!! Tak zarybionego jeziora to nie ma drugiego w Polsce. Ani na świecie. PGR wyciął ryby w pień. O tym wspomniano może???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stefan 11 4 miesiące temuocena: 22% 

  Oczywiście wolisz TVN, stary lewaku.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ja 10 4 miesiące temuocena: 17% 

  TVN=TVP Tyle tylko, że jedni wychwalają pis i kościół, drudzy tzw. totalną opozycję i lgbt. Wiarygodność jednych i drugich wynosi zero.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~j 9 4 miesiące temuocena: 70% 

  TVN przynajmniej jest niezależne od pisowskiej propagandy. Mówią prawdę ale to boli. Mam nadzieję, że wybory Prezydenta RP to zmienią i obecny zależny przejdzie do historii.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janina 8 4 miesiące temuocena: 36% 

  Ręce w kieszeni Pani kierownik podczas nagrania to raczej słaba promocja regionu. Materiał sprytnie zmontowany, bo nie oddaje rzetelnie obecnej rzeczywistości.Miasto niestety jest brudne, notorycznie nieskoszona trawa, chaszcze po pasy nawet w okolicy ratusza, kosze na śmieci pełne. Brak nasadzeń sprawia, że miasto jest aż ponure. Zwłaszcza na budynku ratusza. Za czasów Żylińskiego było zdecydowanie lepiej. On to lepiej trzymał w garści.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Twoj nick 7 4 miesiące temuocena: 83% 

  Do iławianin 35 - tafione w punkt kolego, przy obecnym nagminnym betonowaniu miasta to jedyny pozytyw. Niedlugo nie bedziemy mili czym oddychac bo wchechobecne bloki nie produkują tlenu a w kolejnym markecie go nie kupimy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obserwator 6 4 miesiące temuocena: 67% 

  Pani kierownik osoba bez przygotowania na to stanowisko.Niestety nie medialna..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianin 35 5 4 miesiące temuocena: 73% 

  Jeśli chodzi o ciągłe pretensje o stan miejskich trawników to są one są one całkowicie nietrafione. Jest to wyraźnie zalecenie biologów i specjalistów od ochrony środowiska. W wielu polskich (i nie tylko) miastach zaprzestaje się z gruntu szkodliwego procederu ich koszenia. W okresie następującego wysuszania gruntu (brak opadów śniegu zimą i skąpe opady wiosną) trawa porastająca trawniki magazynuje wilgoć i schładza wysuszone i gorące powietrze. Nieskoszone trawniki są miejscem życia bardzo wielu pożytecznych mniejszych zwierząt i owadów. Porastające trawniki kwiaty są miejscem odżywiania się np. niezmiernie pożytecznych pszczół. A gdy wyginą pszczoły to później wyginą także ludzie. W wielu miastach propaguje się więc zakładanie na trawnikach wieloletnich łąk kwietnych, na których porastają rośliny miejscowe jak i dosiewane wiosną. Wreszcie słuszna rezygnacja z koszenia trawników pozbawia mieszkańców miasta "cudownych doznać" wiecznie wokół ryczących i śmierdzących spalinami kosiarek..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~j 4 4 miesiące temuocena: 83% 

  Nie oglądam od kilku lat tzw. telewizji publicznej. Walory naszego regionu wolę podziwiać na żywo bez propagandy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~rowerzysta 3 4 miesiące temuocena: 11% 

  Ponadto zaprzestań korzystać z internetu. Będziesz zdrowsza!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~paweł 2 4 miesiące temuocena: 75% 

  nie mogło też zabraknąć promocji jeziora , w którym są same żaby! bravo! normalnie jestem w szoku!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~małolat 1 4 miesiące temuocena: 56% 

  bravo za promocję PISU!!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6491 sekundy