REKLAMABUTIK TOP
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 lipca 2020, 13:26 komentarzy 3

(Fot. WKU w Ostródzie.)

Ruszyła letnia odsłona kampanii Ministerstwa Obrony Narodowej pod hasłem "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej". Cykl spotkań, w ramach którego jest promowana służba wojskowa, zawita wkrótce także do Iławy.

Kolejny etap kampanii promocyjno-informacyjnej MON "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej" ruszył 22 czerwca.

- Do końca wakacji w mobilnych punktach rekrutacyjnych na terenie całego kraju przedstawiciele wojskowych komend uzupełnień, podchorążowie akademii wojskowych oraz żołnierze jednostek wojskowych  będą przedstawiać propozycje służby wojskowej w Wojsku Polskim - informuje Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostródzie. - Celem kampanii jest zwiększenie stanu osobowego armii we wszystkich rodzajach Sił Zbrojnych RP (wojskach lądowych, siłach powietrznych, marynarce wojennej, wojskach specjalnych i wojskach obrony terytorialnej).

W dniach 8 i 9 lipca w ramach kampanii działania promocyjne realizował będzie mobilny zespół rekrutacyjny Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ostródzie, w skład którego wejdą żołnierze 20. Brygady Zmechanizowanej, 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej i podchorążowie akademii wojskowych. 

- Wszystkich zainteresowanych służbą wojskową, chcących zostać żołnierzem Rzeczypospolitej, zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu promocyjnego - zachęca ostródzka WKU. - Odwiedź nasz punkt, gdzie porozmawiamy o służbie wojskowej, zasadach rekrutacji i naboru do ochotniczych form służby wojskowej, dostępnych ścieżkach kariery i perspektywach rozwoju, opowiemy o własnych doświadczeniach, przekażemy materiały informacyjne i promocyjne, a także doradzimy, co zrobić, aby nie przegapić ciekawej szansy, a zarazem podjąć odpowiedzialną i przemyślaną decyzję o swojej przyszłości - zapraszają zainteresowanych wojskowi.

W Ostródzie punkt dostępny będzie na bulwarze nad Jeziorem Drwęckim w dniu 8 lipca, zaś w Iławie w okolicach plaży miejskiej na ul. Kajki w dniu 9 lipca. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

abs2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Kapral 3 miesiąc temuocena: 67% 

  Super że jest pobór do wojska to zaszczyt i wyróżnienie być żołnierzem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~rupta tak dali 2 miesiąc temuocena: 75% 

  sytuacja niezrozumiała ! czytaliśmy o bohaterskiej postawie policjanta , który udzielił pierwszej pomocy,,,,,,,,,,,,,,a teraz nawet pogratulować nie można dzielnicowemu , bo Info skasowało prawie 30 komentarzy i zablokowało możliwość dalszego komentowania tego artykułu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jungingen 1 miesiąc temuocena: 67% 

  Czyli bojkot.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.789 sekundy