REKLAMAPatrz
Paszynin2

(Fot. MKS Kris Bus Zryw Volley Iława.)

Sukcesem siatkarek MKS-u Kris-Bus Zryw-Volley Iława zakończył się turniej półfinałowy mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorek. Rozegrane w Warszawie w dniach 13-15 lipca 2020 roku na boiskach MONTA Beach Volley Club zawody półfinałowe odbywały się w nowej formule na 32 pary – awans uzyskało 8 zespołów.

Zawodniczki Zrywu Wiktoria Borszewska i Zuzanna Iwankowska spisały się bardzo dobrze; wygrywając cztery mecze i ulegając przeciwniczkom w dwóch meczach zajęły siódme miejsce premiowane awansem do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorek.

Trener Mieczysław Pietroczuk nie ukrywa:

Wiktoria i Zuzia to w ostatnim czasie nasze najbardziej utytułowane siatkarki plażowe, odnoszące sukcesy na arenie ogólnopolskiej. W Warszawie były to w ich wykonaniu chyba najlepsze zawody, potwierdzające, że systematyczna, ciężka praca i upór w dążeniu do celu dają efekt w postaci sukcesu. Nasze siatkarki nie są obdarzone wybitnymi warunkami fizycznymi, dlatego żeby odnosić sukcesy, muszą w swoją grę wnosić dużo wysiłku i - mocno skoncentrowane - cierpliwie realizować swój pomysł na grę. 

Teraz przed Zrywem okres przygotowań do mistrzostw Polski, które odbędą się w Lublinie w dniach 1-2 sierpnia 2020. 

- W przygotowaniach do turnieju finałowego dużo potu zostawimy na boiskach plażowych „Mechanika”, rozegramy turniej Plaża Gotyku Toruń 2020 oraz Mistrzostwa Iławy w Siatkówce Plażowej - dodaje trener.

Za reprezentantki klubu i Iławy w turnieju finałowym trzymamy kciuki!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAGaleria2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4875 sekundy