REKLAMAWardrom
REKLAMADPK

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Dobra wiadomość dla biegaczy z Iławy i okolic i wszystkich przyjaciół Iławskiego Półmaratonu. Jubileuszowa - dziesiąta edycja tej największej imprezy biegowej w naszym powiecie odbędzie się w realu, nie wirtualnie.

Jeszcze do niedawna wciąż był brany pod uwagę "plan B", zakładający, że jeśli ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa przeprowadzenie imprezy w formie tradycyjnej będzie niemożliwe, odbędzie się jedynie bieg wirtualny. Teraz okazuje się, że - ku radości biegaczy - organizator (głównym jest Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji) postawił na imprezę w formie tradycyjnej, chociaż w "nowej normalności".

- Klamka zapadła. Organizujmy bieg ze startu wspólnego z limitem 300 osób. System zgłoszeń z tym limitem czynny będzie do 31 lipca. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do Iławy - powiadomiono na stronie półmaratonu w mediach społecznościowych.

Na zapisanie się na bieg, co jest możliwe jedynie online, nie ma już zatem wiele czasu. Obok rejestracji uczestników biegu głównego na dystansie półmaratonu, który wystartuje 6 września o godzinie 11:00, prowadzone są zapisy elektroniczne na bieg "Mały maratończyk". Tutaj start zaplanowano na 5 września na godzinę 10:00. Tego samego dnia o godzinie 11:00 rozpoczną się biegi w małych grupach i bez pomiaru czasu adresowane do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8084 sekundy