REKLAMAMeble
My center2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 lipca 2020, 12:21 komentarzy 10

(Zdjęcia: archiwum Marcina Kopczyńskiego.)

- Wygląd oczywiście jest ważny, ale liczy się też osobowość, praca nad sobą i bycie prawdziwym - mówi o swoim udziale w konkursie Mister Polski Marcin Kopczyński. 20-latek, który od niedawna mieszka w Iławie, dotarł już do półfinału, gdzie jest jedynym reprezentantem Warmii i Mazur.

Swoją przyszłość Marcin Kopczyński planuje związać z wojskiem. 1 września rozpocznie służbę  w jednostce w Morągu. Jest też zapalonym kajakarzem; tę dyscyplinę trenował przez 4 lata, teraz natomiast uprawia sporty sylwetkowe. Modeling to przygoda, zdobywanie nowych doświadczeń, wyzwanie.

- Przyznam, że świetnie się czuję przed obiektywem aparatu - mówi Marcin. - Konkurs Mister Polski obserwowałem już od kilku lat, ale wcześniej uważałem, że to jeszcze nie ten wiek i nie ta sylwetka.

Swoich sił postanowił spróbować w bieżącej edycji i idzie jak burza. Rozpoczęło się 23 lutego od pierwszego castingu w Warszawie. Tam organizatorzy duży nacisk położyli nie tylko na wygląd, ale też na aktywność kandydatów w mediach społecznościowych, ich umiejętności angażowania odbiorców i komunikacji. Marcin Kopczyński przyznaje, że dostał szansę.

- My, kajakarze, zimą jesteśmy "na masie" i zgodnie z tą zasadą ja również przybrałem wtedy na wadze. Przy wzroście 187 cm ważyłem 95 kg. Otrzymałem plusa za twarz, ale też uwagę, że muszę popracować nad sylwetką - wspomina.

Tę uwagę wziął sobie do serca. Czas narodowej kwarantanny po uderzeniu koronawirusa przepracował solidnie i do ćwierćfinału był szczuplejszy o 13 kg.

- Sporo osób na tym etapie odpadło, bo w ocenie organizatorów nie włożyli wystarczająco dużo wysiłku w pracę nad sylwetką - mówi Marcin. - Dla jurorów kwarantanna nie była usprawiedliwieniem; można było trenować w domu, a sprzęt zamówić przez Internet.

Jego praca została doceniona - znalazł się w gronie 23 półfinalistów konkursu Mister Polski i jest obecnie jedynym kandydatem do tego tytułu z naszego województwa. Teraz, jak tłumaczy, do grona półfinalistów dołączą misterzy wybrani w poszczególnych regionach i wszyscy zawalczą o miejsce w ścisłym finale. Przejdzie do niego od 20 do 26 osób, a o wszystkim zadecyduje zaplanowana na początek września wizerunkowa sesja fotograficzna. W międzyczasie kandydaci otrzymują kolejne wyzwania i zadania, pracują nad sobą. Nie tylko nad utrzymaniem formy fizycznej.

- Ja na przykład z pomocą mojej polonistki ze szkoły średniej pracuję nad poprawnością wypowiedzi i piękną polszczyzną. Obawiam się trochę zwłaszcza wypowiedzi na żywo przed kamerami. Nie ukrywam, że trochę mnie to stresuje i potrzebuję ćwiczeń, tym bardziej że takie występy są przed nami - komentuje świeżo upieczony iławianin, który nad Jeziorakiem mieszka od stosunkowo niedawna, bo od około dwóch tygodni.

Wcześniej związany był z Ostródą, a pochodzi z małego Zybułtowa niedaleko Grunwaldu. W Iławie Marcin chętnie nawiąże współpracę marketingową z zainteresowanymi firmami. Już współpracuje z jedną z siłowni i salonem fryzjerskim; jest otwarty na propozycje. Zainteresowani kontakt mogą nawiązać np. za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W Iławie mieszka półfinalista konkursu Mister Polski! Poznaj Marcina Kopczyńskiego.
Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: archiwum Marcina Kopczyńskiego.

 

REKLAMAwardrom2

10Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Gratulacje 10 2 miesiące temuocena: 83% 

  Super walcz to co kochasz robić. Nie słuchaj tych co się śmieją.Dobrze,że masz pasję i cel w życiu.Powodzenia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~$$$ 9 2 miesiące temuocena: 33% 

  Zero

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anula 8 2 miesiące temuocena: 75% 

  Fajnie, że chłopak ma pasję, dba o siebie, ma odwagę rywalizować z innymi. Powodzenia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bystry 7 2 miesiące temuocena: 64% 

  Co to za pasja, się pytam? Obciach dla faceta i tyle w temacie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hue 6 2 miesiące temu

  Modeling no fajnie ale nie jest to ciekawe

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Diego 5 2 miesiące temuocena: 44% 

  Komu to potrzebne co reklamy potrzebuje

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Suszak 4 2 miesiące temuocena: 44% 

  Słabe to jest kogo to interesuje i tak nikt tego nie ogląda.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kulturysta 3 2 miesiące temuocena: 47% 

  Nie no niema nic do niego a wygląd masakra 9

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~paker 2 2 miesiące temuocena: 67% 

  na boku jakaś opona ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pytek 1 2 miesiące temuocena: 86% 

  Po co komu takie info?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2907 sekundy