REKLAMAMeble
My center2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 lipca 2020, 15:19 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Nowa przekąska na gorąco w Żabce. Ogólnopolski rekord miesięcznej sprzedaży w jednym sklepie padł... w Iławie.

W maju tego roku sieć sklepów Żabka wprowadziła do swojej oferty przekąsek serwowanych na ciepło w strefie Żabka Café nowość – cheeseburger w dwóch wariantach, klasycznym i jalapeño.

- Szybko podbił serca klientów. W ponad miesiąc od wprowadzenia na rynek w całej sieci sprzedano go ponad milion razy - podaje sieć, podsumowując wyniki.


Jak się okazuje, rekordową sprzedaż tysiąca sztuk w miesiąc odnotowano w Żabce w Iławie.


Nowe cheeseburgery najczęściej kupowano w sklepach sieci zlokalizowanych na terenie Warszawy – we wszystkich Żabkach w stolicy w sumie sprzedano blisko 120 tys. sztuk burgerów. Na podium znalazły się także Wrocław i Łódź. Jednak biorąc pod uwagę liczbę cheeseburgerów sprzedanych przez jedną placówkę, niekwestionowanym zwycięzcą jest Żabka w Iławie przy ul. Zielonej 72. To właśnie tutaj klienci sieci kupili tysiąc cheeseburgerów w miesiąc.

- Burgery znajdują się w czołówce produktów, które Polacy kupują na wynos – chętnie spożywają je na mieście, a także zamawiają do domu. To idealna propozycja na przekąskę w pracy czy szybki posiłek w domu. Dlatego uznaliśmy, że nie może ich zabraknąć w Żabka Café. Jak pokazują dane – czyli ponad 1 milion sprzedanych cheeseburgerów w miesiąc – pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Klienci docenili nie tylko jakość, ale także bezpieczeństwo zapewnione poprzez specjalnie opracowane przez nas opakowanie, które umożliwia odgrzanie produktu w sklepie w 30 sekund. Warto podkreślić także, że wprowadzenie tego nowego produktu odbyło się w czasie pandemii, kiedy funkcjonowanie na rynku było znacznie trudniejsze - komentuje Jerzy Roguski, dyrektor handlowy w firmie Żabka Polska.
 

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Mieszkaniec 1 2 miesiące temuocena: 75% 

    Dla tego tyle grubasow na osiedlu :p

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.579 sekundy