REKLAMAgugus
REKLAMAMOZART

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Gdy z pewnej budowy w powiecie iławskim zniknęło radio z ładowarką, podejrzenia od razu padły na jednego z pracowników - mężczyznę, który następnego dnia po dokonanej kradzieży już nie pokazał się w pracy.

Kara do 7,5 roku pozbawienia wolności grozi 35-latkowi. Mężczyzna okradł swojego pracodawcę. Teraz ze swojego zachowania będzie musiał tłumaczyć się przed sądem.

Policjanci zostali poinformowani o kradzieży radia budowlanego wraz z ładowarką. 

- W trakcie czynności przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków. Ustalili, że kradzieży tej dokonał 35-latek - mówi asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji. - Kiedy funkcjonariusze pojechali do jego miejsca zamieszkania, potwierdzili uzyskane informacje oraz odzyskali skradziony sprzęt. Okazało się, że mężczyzna - wykorzystując chwilową nieobecność swojego pracodawcy - zabrał radio budowlane wraz z ładowarką i uciekł. 

Jak ustalili policjanci, mieszkaniec województwa dolnośląskiego więcej nie pokazał się w pracy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu, do którego się przyznał. Jak się okazało, mężczyzna jest recydywistą - był już karany za podobne przestępstwa. Zgodnie z Kodeksem karnym grozi mu surowsza kara - do 7,5 roku pozbawienia wolności.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAGaleria2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.408 sekundy