REKLAMAFit
REKLAMABanieczka
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 sierpnia 2020, 11:37 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Wiele osób z pewnością zgodzi się, że nie może zabraknąć szant nad najdłuższym polskim jeziorem. Właśnie żeglarskiej piosence była poświęcona sobotnia propozycja Iławskiego Centrum Kultury.

Szanty nad Jeziorakiem. Ryczące Dwudziestki i EKT.

Ilość zdjęć 36

Na "Szanty nad Jeziorakiem", kolejną imprezę zorganizowaną w iławskim amfiteatrze w obowiązującym reżimie sanitarnym, złożyły się koncerty zespołów Ryczące Dwudziestki i EKT. Publiczność bawiła się w rytmie gitarowych brzmień i piosenek o tym, co każdemu żeglarzowi bliskie i znane. Była to kolejna muzyczna propozycja w ramach "Lata z Iławskim Centrum Kultury". Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i załączonego materiału wideo.

Żeglarska pieśń znów rozległa się nad Jeziorakiem.
Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPakersi

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Wyborca 1 10 miesięcy temuocena: 86% 

    Szanty? Proszę nie żartować. Kolejna miejska impreza, która pokazała nieudolność działań dyrektor ick. Nie chcąc być dosadnym, proponuję zablokowanie działalności tej instytucji. Do zorganizowania koncertu można wynająć firmę eventową.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.9302 sekundy