wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 sierpnia 2020, 20:25 komentarzy 19

Jeziorak Iława zdecydowanie, 1:4, przegrał dzisiaj w Mrągowie z miejscową Mrągowią. (Fot. Mrągowia Mrągowo.)

W środę, 5 sierpnia rozegrano 2. kolejkę forBET IV ligi. Niestety, do lokalnych zespołów reprezentujących powiat iławski w tej klasie rozgrywkowej tym razem nie uśmiechnęło się sportowe szczęście.

Jeziorak Iława zanotował drugą z rzędu przegraną, ulegając na wyjeździe 1:4 Mrągowii Mrągowo, zaś Motor Lubawa na swoim terenie musiał uznać wyższość Pisy Barczewo.

W dzisiejszym wyjazdowym meczu Jezioraka pierwsza bramka padła pod koniec pierwszej połowy. Rzut karny podyktowany dla gospodarzy w 40. minucie wykorzystał Piotr Błędowski. Następny w 57. minucie wpisał się na listę strzelców gospodarzy Mateusz Barszczewski. Na 3:0 dla Mrągowii strzelił w 70. minucie ponownie Piotr Błędowski. Jedyna bramka dla Jezioraka padła po rzucie karnym. W 81. minucie "jedenastkę" na gola zamienił Arkadiusz Kuciński. Wynik spotkania 2. kolejki ustalił na 4:1 w samej końcówce, w 90. minucie, Mateusz Barszczewski. Poniżej podajemy wszystkie dzisiejsze wyniki forBET IV ligi.

• ~Lotto 17 ponad rok temuocena: 100%

Ludzie, co Wy tu za bzdury piszecie, że grają młodzi i co za bzdury podaje klub, że gra młodymi i stawia na młodych wychowanków .Pierwszy mecz i w pierwszym składzie młodych zero. Drugi mecz pierwszy skład 1 młody. W obu meczach młodzi tylko na ławce i do noszenia sprzętu. Także starzy jak grali tak i grają.....

• ~autochton 16 ponad rok temuocena: 100%

'tym razem nie uśmiechnęło się sportowe szczęście.' A wynik 1:4. Ktoś ma dziwną definicję szczęścia.

• ~Zorro 15 ponad rok temuocena: 100%

Krytyka to też rodzaj kibicowania. To jak jak z pijakiem sam nigdy nie powie że jest chory

• ~Likst 14 ponad rok temuocena: 42%

Lepsi z nich piłkarze niż z was kibice. Te 1-4 to tylko efekt słabej defensywy, którą trzeba zdecydowanie poprawić. Chłopaki mieli swoje okazje i przy 0-0 i przy 0-1 - mogło się to różnie potoczyć gdyby coś wpadło. Czas trochę zmienić politykę klubu bo formuła: granie chłopakami stąd gdy odeszło 6. zawodników powoli się kończy.

• ~Pinto 13 ponad rok temuocena: 75%

4 liga to za wysokie progi, na piłkarzy Jezioraka nogi.

• ~F....... 12 ponad rok temuocena: 100%

Teraz zobaczymy jaki z niego trener jak połowa zespołu odeszła.

• ~Genek 11 ponad rok temuocena: 100%

Przykład ogrywania ludzi. Przegrywasz 3:0 albo 4:0 i nie robisz wszystkich zmian w meczu. Ot to cała zabawa. Brawo iławski Sa Punto. Znalazł jeleni to doii ile może

• ~Caro 10 ponad rok temuocena: 100%

Kolko wzajemnej adoracji to jest na boisku. Tam je fala panie i to lepsza niz w wojsku. Mlody to sie boi pilke kopnac bo i tak bedzie zle. Cala wine za porazki, bo mlodzi, a np tak dla przykladu mecz a Mamrami tzw. stary pierwszy sklad przegrywa 0:2 a po wejsciu kilku bardzo mlodych robi sie remis. Roky ma troche racji ten jeden jest slaby jak barszcz ale moze posluszny albo cwany. Tam nie bedzie dobrze jak na czarne beda mowic biale. A z ta 3 dajmy se spokuj. Ograjmy swoich ludzi, ale OGRAJMY. Tu nie jest potzebny pospiech bo mozna wyladowac w nocniku. I skonczmy z tym gadaniem o gwiazdach i legendach Jezioraka zwlaszcza na jakichs kartach bo niektorzy to przez furtke sie nie zmieszcza. Szkolmy swoja mlodziez, dawajmy dobry przyklad, bo jest duzo zdolnych mlodych w akademi. Tylko jakos ta akademia nie po drodze z seniorami. Trener seniorow publicznie mowi ze nie ma zdolnych. To nawet jakby tak bylo to nie wypada. Wszystko fajnie jest podobno w najmlodszych grupacha im wyzej tym gozej.

• ~Wojdyga 9 ponad rok temuocena: 94%

No sorry ale grają jak panienki. Nie chce się wam? To odejdzcie. Hañbicie ten klub. Zacznijcie grać a nie w klubie marzy sie trzecia liga. Z czym do ludzi? Czas odejść dla niektórych. Prezes musi odejść a nie myśli tylko co tam zjeść na kolacje. Taka prawda. Zaza rusz w końcu się. Niestety czasami coś trzeba więcej zainwestować żeby mogło się zwrócić. A nie po taniości i chcą wyższej ligi haha. Czym wy chcecie zachęcić kibiców i sponsorów bez wynikow? Otwórzcie w końcu oczy a nie glaszczecie się wzajemnie. Kółko adoracji. Kwiatek i Tokar mają pociągnąć wózek? Przecież to uzupelnienia składu. Młodymi i młodymi. No to macie. Kompromitujecie ten klub. Jest jeszcze okno otwarte jest czas żeby coś jeszcze wzmocnić. I pomyśleć nad dalszym postępowaniem.

• ~Zawsze tam gdzie jeziorak gra 8 ponad rok temuocena: 67%

Jeszcze więcej eksperymentów może? Najlepszych zawodników oddaje Jeziorak na nie korzyść .wygląda to tak jak by to była wylegarnia talentów ,która nie dba o własną du**E. Czas ściągnąć pomoc i,zasięgnąć po kasę na zawodowcow a nie juniorów.

• ~słuchacz 7 ponad rok temuocena: 100%

I PO JEZIORAKU TO TERAZ MOZE JEZIORAK 2030 RAZEM Z ZARZADEM. JESZCZE JEDNA PORAZKA I FIGURSKI DO ODWOLANIA. BEZ TRENERA Z ZEW NIC NIE BEDZIE.......

• ~Rabotay73 6 ponad rok temuocena: 86%

Nie przesadzajcie, zespół w przebudowie. Spokojnie się utrzymają, z każdym meczem będzie lepiej. Awans i tak nam nie groził bo kasa pusta.

• ~Roky 5 ponad rok temuocena: 83%

Toć ten mlody blondyn taki elektryczny to słabszy od swojego cienia. Skad on tam. Kto to jest.

• ~Kami 4 ponad rok temuocena: 50%

Nie mam już nadzei na czołówkę z takim graniem i tyle goli tracą po 3 4 bramki na mecz czyli nasuwa się pytanie co dalej liga okręgowa teraz ha nasz z wielki Jeziorak robi się malutki Jeziorak

• ~Olo 3 ponad rok temuocena: 86%

Tragedia !!! jak na razie dość szybki się staczamy dzięki strategii naszego wspaniałego Zarządu

• ~kibic 2 ponad rok temuocena: 71%

Czy Zarząd dobrze się bawi ? dla kolegi pytam

• ~Fan 1 ponad rok temuocena: 56%

Wyniki Jezioraka można krótko skomentować: od porażki do porażki. Ogólnie Jeziorak to jedna, wielka porażka.

Artykuł załadowany: 0.5308 sekundy