REKLAMAWardrom
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 sierpnia 2020, 21:05 komentarzy 189

(Fot. Info Iława.)

Niespokojny przebieg miała dzisiejsza (12 sierpnia) demonstracja zorganizowana przez aktywistkę z Iławy Dominikę Kasprowicz i Stowarzyszenie Od-Ważne na czele z prezes Katarzyną Dzik, miejską radną Iławy.

Już na początku zgromadzenia na plac przed ratuszem, gdzie zorganizowano protest - jak podkreślały organizatorki, legalny - wtargnęli zamaskowani mężczyźni. Pseudokibice wznosili wulgarne okrzyki i rzucili kilka petard, odebrali też demonstrującym baner z tęczową flagą. Inny mężczyzna, przechodząc przez plac, splunął pod nogi przemawiającej Kasprowicz.

"Murem za Margot! Solidarność naszą siłą!" Protest w imię solidarności z LGBT+ w Iławie.

Ilość zdjęć 59

Gdy na plac wtargnęli pseudokibice, sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że uczestnicy demonstracji zaczęli wzywać pomocy policji. Za chwilę rzeczywiście na plac przed ratuszem wjechał radiowóz, a w okolicy miejsca demonstracji zaczęły pojawiać się kolejne, coraz liczniejsze patrole. Uczestnicy manifestacji mieli zatem ochronę policji, choć protestowali m.in. w sprawie rzekomej brutalności tej formacji. 

O tym mówiła Katarzyna Dzik - jej zdaniem mamy już w Polsce taką sytuację, że są brutalnie pacyfikowane pokojowe protesty, a policja aresztuje niewygodnych dla siebie działaczy i działaczki; państwo jest opresyjne. 

- Nie godzimy się na podsycanie nienawiści i podziałów. Stoimy pod flagą biało-czerwoną i tęczową - mówiła miejska radna, która nie była na demonstracji jedyną przedstawicielką iławskiego samorządu. Byli obecni jeszcze przewodniczący rady Michał Młotek oraz radni Dariusz Paczkowski i Tomasz Woźniak. - Panie prezesie Kaczyński, może być gorszy sort jabłek, ale nie ma gorszego sortu ludzi - dodała Katarzyna Dzik.

Z kolei Dominika Kasprowicz mówiła m.in. o sytuacji w kraju osób LGBT+. Przekonywała, że takie osoby są w mediach publicznych, ale także w Polsacie, przedstawiani jako "pederaści, pedofile, ideologia, najgorsze zło, ludzie, których trzeba się pozbyć z tego kraju", że z mediów tych sączy się manipulacja i informacyjna papka, której wiele osób ulega, nie rozumiejąc nawet, co znaczy LGBT+.

- Sytuacja osób LGBT robi się coraz gorsza - mówiła Kasprowicz. - Zaczęły się represje w pracy, zaczęły się pogróżki na ulicach.

Nie zabrakło nawiązania do Margot, czyli aktywisty Michała Sz. uważającego się za kobietę, obecnie przebywającego w areszcie w związku z toczącym się postępowaniem dotyczącym zarzucanej mu napaści i zniszczenia mienia. Kasprowicz nazwała go "Małgosią, symbolem i ikoną walki o prawa LGBT" i ubolewała, że jest nazywany "chuliganką".

"Oberwało się" też burmistrzowi Dawidowi Kopaczewskiemu, któremu Dominika Kasprowicz zarzuciła brak wsparcia dla demonstracji (nie udostępnił prądu z ratusza), choć, jak mówiła, jest kojarzony z lewicowym światopoglądem. 

Koncyliacyjnie wypowiadała się Małgorzata Matuszewska-Boruc, która przyjechała na iławski protest gościnnie z Olsztyna, gdzie działa w tamtejszych strukturach partii "Razem". Mówiła mniej o polityce, a więcej o wsparciu, jakiego udziela osobom LGBT, które często czują się w związku ze swoją orientacją zagubione, odtrącone i nieakceptowane.

Protestanci byli dość liczni. Wśród nich było wiele bardzo młodych osób. Niektórzy przyjechali do Iławy w zorganizowanych grupach.

Demonstracja poparcia dla LGBT+ w Iławie - zakłócona przez kiboli!
Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2

177Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Ratusz , to nie burdel ! 177 miesiąc temuocena: 50% 

  Burmistrzu , jak dalej będziesz pozwalał na takie hece tęczowo kolorowe pań broniących chuligana " małgosI" pod Ratuszem to znaczy , że popierasz LGBT/ LESBIJKI , GEJE , BISEKSUALIŚCI , TRANWESTYCI / Burmistrzu ,,, RATUSZ to nie burdel !!!!!! a nawiedzone niech idą własną drogą.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ ale jaja 176 miesiąc temuocena: 100% 

  śmieszy ponadto tekst Dominiki Kasprowicz , że burmistrz nie udostępnił prądu ,,,,,,,,,, to co ???? zapomniała baterii ?? i coś nie zadziałało ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Burmistrzu, pilnuj porządku . 175 miesiąc temuocena: 83% 

  Burmistrz nie powinien dawać zgody na jakieś tęczowe hucpy pod Ratuszem . Przyszły jakieś tęczowe panie bronić " koleżanki małgosi " czyli chuligana. a niech idą sobie do lasu ze swoimi pomysłami , tylko wtedy szkoda stresu zwierząt. Wołały na pomoc policję ? a dlaczego nie wałęsę , który kiedyś chciał pałować . ale czym pałować ? bo powiadał , że warstat już dawno wyniół na strych.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~widzimy tęczową elitę 174 miesiąc temuocena: 71% 

  Ratusz to jest Ratusz a nie miejsce jakichś tęczowych schadzek. Nikt nie broni tęczowym stroić swoich mieszkań tymi chorągiewkami i parasolkami , ale od RATUSZA tęczowe łapy precz ! Dlaczego burmistrzu pozwalasz na takie komedie ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~??? 173 miesiąc temuocena: 91% 

  oto na czele tej tęczowej hecy radna Dzik, wśród obserwatorów przewodniczy Młotek ? radny Paczkowski ? jeżeli Burmistrz będzie pozwalał na takie tęczowe hece pod Ratuszem , to wtedy powiem , że zapanuje burdel zamiast porządku. a one jeszcze podobno chciały prądu z Ratusza. a po co ,,mogły działać na baterie , albo zawołać zawołać elektryka wałęsę.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a fuj z takimi 172 miesiąc temuocena: 83% 

  LGBT oznacza prawdopodobnie : lesbijki, geje, biseksualiści , tranwestyci ... i oto kazie , kasie , może jakieś celiny z chorągiewkami tęczowymi pod Ratuszem .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jarek 171 miesiąc temuocena: 86% 

  Nie prawdopodobnie, ale na pewno: L-lesbijki G-geje B-biseksualiści T-transwestyci dodaje się też: Q -ku...stwo To są osoby, któe posiadają swoją tzw."wolność" , "swobodę" ale seksualną. Nie zgodną z normalną naturą człowieka i nie mającą NIC wspólnego z miłością-pozytywnym oddziaływaniem. A póki co ich oddziaływanie to wielka dewiacja życiowa czyli PATOLOGIA.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 170 miesiąc temuocena: 29% 

  Brawo dla wszystkich odważnych którzy wyrażają swoją negatywną opinię na temat Pań anonimowo :)))

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mak 169 miesiąc temuocena: 63% 

  To nie opinia tylko fakty - ci anarchiści byli przez czyjąś szczodrą rękę wynajęci, opłaceni i przywiezieni. Wystarczy zapytać o to wprost radną Dzik - najlepiej publicznie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szum 168 miesiąc temuocena: 57% 

  Radna Katarzyna Dzik musi być nieźle zdemoralizowana. Wciągać instytucje samorządowe i ludzi zaufania publicznego do działań agresywnych, wulgarnych i wynajętych (!) za czyjeś pieniędzy ekstremistów - to trzeba nie mieć żadnych hamulców wewnętrznych. Jeśli przewodniczący rady miejskiej nie wyciągnie wobec niej konsekwencji dyscyplinujących - pewnego dnia ci wynajęci i sprowadzeni przez radną Dzik anarchiści z nożami w kieszeniach sprowadzą do Iławy grube nieszczęście.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dziki do lasu ! 167 miesiąc temuocena: 60% 

  ktoś wcześniej napisał i pewnie miał rację , że na dziesięciu rudych , przypada statystycznie jedenastu fałszywych.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Radius 166 miesiąc temu

  WNIOSKI PRM, SKORO BYWSZY POD MUREM RATUSZA, OBSERWOWAŁ ZDARZENIE BEZ SŁOWA.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ale jaja 165 miesiąc temuocena: 60% 

  "Policja pacyfikuje protesty" po czym woła "Gdzie jest policja?!"... no cyrk na kółkach normalnie hahaha takie one OD-WAŻNE

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Absolwentka 164 miesiąc temuocena: 60% 

  I dyrektorka Pluszaka biega z tęczową flagą?! Wstyd. Dzieci też będą tam wychowywane tęczowym ruchu i uczone gender? W S T Y D pani Celino, wstyd! Co na to właścicielka przedszkola?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Owidiusz 163 miesiąc temuocena: 20% 

  owe przedszkole Pluszak jest właśnie dla dzieci tęczowych rodziców. Omijajcie z daleka

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~.... 162 miesiąc temuocena: 100% 

  WŁAŚCICIELKA TEJ SAMEJ RASY

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Trzeba zyc 161 miesiąc temuocena: 100% 

  Tolerancja (od łac. tolerare = znosić, wytrzymywać) oznacza cierpliwość i wyrozumiałość dla odmienności. Jest poszanowaniem cudzych uczuć, poglądów, upodobań, wierzeń, obyczajów i postępowania choćby były całkowicie odmienne od własnych, albo zupełnie z nimi sprzeczne.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kazia ? błazenada .dawaj dali 160 miesiąc temuocena: 73% 

  kiedyś czytałem , że na dziesięciu rudych statystycznie przypada jedenastu fałszywych. i oto krótkonoga kazia w tym towarzystwie,,,,,,,,asnyka się śmieje ,Iława się śmieje, Polska i świat się śmieje z kazi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ciekawa 159 miesiąc temuocena: 50% 

  Kim jest KAZIA?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pajac! 158 miesiąc temuocena: 67% 

  Czego głupi nie rozumie, to dla niego głupie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławiak 40 157 miesiąc temuocena: 71% 

  Rozumiem że tolerancja wobec osób LGBT jest wtedy kiedy te osoby plują w twarz, atakują policję, radiowozy oraz ludzi walczące o życie dzieci nienarodzonych i nie wolno ich aresztować bo zaraz oskarżają policję że aresztuje ich na tle homofobicznym? Rozumiem ze oni maja prawa do marszu równości a organizacje pro life nie maja takiego prawa? I mam rozumieć że lidzie z LGBT mogą dopuszczać się przestępstwa i nie mogą być karani bo to jest homofobia? Rozumiem już co to jest równouprawnienie oraz tolerancja według LGBT.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~podatnik 156 miesiąc temuocena: 73% 

  pani Dzik pani profanuje Flage Narodowa wstawiajac ja posrod teczowych zboczonych choragiewek i to Policja powinna pania ukarac mandatem za tak haniebny czyn a po drugie przewodniczacy Rady Miasta powinin pania przywolac do porzadku bo wykorzystuje pani budynek ratusza do promowania pedalstwa i lesbijstwa - niech sie pani zastanowi co pani czyni wciagajac w te prowokacyjne czyny innych ludzi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawianka 155 miesiąc temuocena: 60% 

  Dokładnie! Wstyd wstyd wstyd! To już nie ma innych miejsc w Iławie? Na placu na starówce, przy żabie, mogła sobie zrobić na deptaku pod swoją knajpą... i jeszcze wciąga w to innych ludzi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nie będą lesby pluć nam w twarz 154 miesiąc temuocena: 81% 

  dzikie i zboczone demonstracje pod Ratuszem powinny być gaszone w trybie pilnym i natychmiastowym ,,,, trzeba po prostu wręczyć kazi i innym lesbijom gumki i nakazać samozgumkowanie w trybie pilnym

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zysk 153 miesiąc temuocena: 75% 

  1. demonstranci nie przyszli - tylko wynajęto ich, opłacono i przywieziono spoza Iławy 2. nie Margot - tylko chuligana Michała

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zdegustowany 152 miesiąc temuocena: 54% 

  Dziwne określenie "pseudokibice" skąd takie przypuszczenie, krzyczeli, że prezentują Inter Wikielec, czy FC Kurzętnik? Zwykli chuligani, napakowani nienawiścią osiłki, napadać na legalną manifestację w której uczestniczyły kobiety. Ciekawe ile alkoholu musieli wchłonąć, że zrobili się tak "odważni"

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wolny... 151 miesiąc temu

  Czy aby na pewno to były tylko kobiety ??? Może się okazać , że w ciele kobiety jest mężczyzna Prawda czy fałsz ???? Pytam panie lub panów A pewne , że pytanie do ludzi chorych umysłowo ....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sowa 150 miesiąc temuocena: 57% 

  Wulgarni, agresywni, bez żadnych hamulców , wynajęci i opłaceni przez tajemniczych szczodrych sponsorów spoza Iławy, plujący na policję ekstremiści - wspierani przed radnych rady miejskiej? Przyjdzie dzień gdy ci ekstremiści naplują i wam w twarz - i każą za to jeszcze zapłacić...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wybaczmy 149 miesiąc temuocena: 67% 

  przecież znana kazia z powodu swojego wzrostu czasami nie dosięga pedałuf z pozycji siodełka rowerowego.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ciekawa 148 miesiąc temu

  Kto to Kazia?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Olek 147 miesiąc temuocena: 50% 

  Ty lepiej popatrz dokąd sięga wzrostem Twoja matka, bo baran z Ciebie jak się patrzy...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~obraz kazi 146 miesiąc temuocena: 88% 

  bo chamstwo ma za krótkie nogi ,,, i dlatego nie sięga do pedałuł

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bobas 145 miesiąc temuocena: 57% 

  1. Karoń na ostro: Nie dajcie zrobić z dzieci DNA! Marksizm w postaci znanych celebrytów! APEL! 2. Organizacja LGBT Dyskryminuje Geja - W tle Pieniądze na Finansowanie - Analiza Komentator Wywiad 3. GENDER - WSZYSTKO, CZEGO SIĘ W MEDIACH NIE DOWIESZ - BATD TV 4. Karoń OSTRO u Roli o tym dlaczego LGBT jest tak groźne dla homoseksualistów? - jest także mowa o Iławie. 5. Film " Ich Prawdziwe Cele" - na PCH24.pl Tytuły filmów wpisać w YT, bo linki nie wchodzą. Ludzie! W co wy jesteście wrabiani?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ilawiak 144 miesiąc temuocena: 57% 

  pani Celino i pani tez popiera osoby ktore maja zboczone poglady to czego pani uczy dzieci w szkole [ kochac i sprawiac sobie przyjemnosc zboczona ] co na to dyrektor szkoly w ktorej pani uczy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ona 143 miesiąc temuocena: 50% 

  A kim ty jesteś, żeby umoralniać ludzi? Skoro zwracasz się imiennie, sam się przedstaw z imienia i nazwiska..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wrednych życie uczy pokory 142 miesiąc temuocena: 77% 

  i oto obrazki iławianek ,,,,, a kazi ? o co chodzi ? gdzie kazia ma męża ??

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~podatnik 141 miesiąc temuocena: 78% 

  Pani Dzik (...) dziwie sie ze ma pani jeszcze honor byc Radna i promowac cos co spoleczenstwo pulicznie i na sile perswazji z waszej strony NIE AKCEPTUJE

  Edytowany: miesiąc temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pytanie proste 140 miesiąc temuocena: 93% 

  na trzeciej fotce ,,kazia,, gdzie ma męża ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pytanie 139 miesiąc temuocena: 100% 

  z tego co wiem to zmarł w wyniku choroby ale nie wiem czy to prawda

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hahaha, ale jaja, ale jaja 138 miesiąc temuocena: 93% 

  pikny i historyczny obrazek tęczowych mamejuf

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Muzykant 137 miesiąc temuocena: 69% 

  Czy to przypadek ? zorganizowanie protestu poparcia dla huligana ze śridowiska LGBT czyli legalne zgromadzenie przed Ratuszem? Czyli nasz burmistrz rozumiem że wydał na to zgodę ?Pytanie czy nasz burmistrz popiera tego typu środowiska jak LGBT ? Pytam jako mieszaniec i wyborca czy Pan burmistrz może się do tego odnieść?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kibic 136 miesiąc temuocena: 64% 

  Brawo kibice Jezioraka w końcu ktoś odważył siè pokazać gdzie Iława i iławianie mają środowiska LGBT Won z Iława nie ma dla was poparcia i nigdu nie będzie!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dąbrowska GieKSa 135 miesiąc temuocena: 54% 

  Przechodziło akurat paru kiboli, a tęczowe (...) ze strachu zamarły. (...).

  Edytowany: miesiąc temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Normalny 134 miesiąc temuocena: 78% 

  Dzieci tych co zorganizowali tą pikiete niech się połączą w pary tej samej płci a te niby rodzice czekają na wnuków

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sam 133 miesiąc temuocena: 63% 

  czy jest na świecie jakiś inny ruch czy partia która z tego "jak to robi" tworzy swoją tożsamość? bo przecież o nic innego nie chodzi? czy ja sprawdzam co tam oni robią w łóżku? czy mnie obchodzi to ze trzymają się za rękę? jeśli ktoś oberwał dlatego że miał różowe włosy to zapytajcie rudych ile razy oberwali za to że są rudzi albo piegowatych albo tych co nie są z tej dzielnicy, albo tych co źle patrzą etc. sprawy spadkowe, medyczne czy prawne można zawsze ustalić z odpowiednimi instytucjami - jeśli o to chodzi. TO O CO CHODZI??? ja wiem - Marshall Kirk - tyle w temacie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Siara Siarzewski - gangster 132 miesiąc temuocena: 67% 

  Podstarzaly łysiejący gentleman zaprosi na randkę sympatyczną panią z zielonej strefy w średnim wieku bez chorób wspoistniejacych .W perspektywie kolacja w reżimie sanitarnym oraz dlugi spacer z zachowaniem dystansu spolecznego .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bystry 131 miesiąc temuocena: 78% 

  Jak będę miał 60 lat to też nazwę się Margot i będę uważał się za kobietę. Dzięki temu pójdę na emeryturę w wieku 60lat. Sprytne co nie? Taki mam plan. Po co mam jeszcze 5 lat robić?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~taka prawda 130 miesiąc temuocena: 86% 

  za czasów tuska należało zapindalać do sześćdziesięciu siedmiu lat ///szkoda , że nie do stu dwudziestu /// bo jeden z bydgoszczu powiadał , że PININDZY nie ma.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hehe! 129 miesiąc temuocena: 56% 

  W TVPiS o tym mówili a Ty podszywasz się pod cudze pomysły, na razie obetnij sobie grzywkę po 60tce będziesz musiał obciąc znacznie więcej...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Versus 128 miesiąc temuocena: 88% 

  Dwa, dni temu wyzywali policję a wczoraj-pomocy pomocy gdzie jest policja?! Żałośni są

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pola 127 miesiąc temuocena: 88% 

  Margot to pseudonim niejakiego Michała Sz. Pobił on kierowcę wykonującego swoje zajęcie. Nie wiem, czy to mamusiny synek, czy inteligencik warszawski, czy też przedstawiciel bogaczy. W każdym razie pobił człowieka pracy, uczciwie pracującego na swoje utrzymanie. Obrona tego typu rzezimieszków to chyba jakieś zboczenie?!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Milutka 126 miesiąc temuocena: 71% 

  Po prostu nie rozumiem tych ludzi o co im chodzi??? Przez całe wieki żyli wśród hetero i krzywda im się nie działa. Żyli jak chcieli, robili to co chcieli. Dlaczego człowiek człowiekowi wilkiem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 125 miesiąc temuocena: 17% 

  Właśnie o to chodzi, że dzieje się im krzywda, dlatego od lat nagłaśniają sprawę, bo pokojowe prośby o normalne życie, bez prześladowań, dyskryminacji i zagrożeń na ulicy, nie przyniosły skutków.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 124 miesiąc temuocena: 75% 

  A ten Margot to do jakiego WC chodzi?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kazia , wal śmiało ! pośmiejewa się 123 miesiąc temuocena: 86% 

  a kazia w jakim WC robi

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ela 122 miesiąc temuocena: 75% 

  Gdybym go spotkała w damskiej toalecie to by dostał z liścia zboczeniec.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~111 121 miesiąc temuocena: 78% 

  Do WC dla koni.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kat 120 miesiąc temuocena: 71% 

  Ja się boję lgbt

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Prawda 119 miesiąc temuocena: 27% 

  Widać jak macie szacunek do ludzi o innej orientacji, jesteście niewychowani!!!!!! Zamknijcie mordy najlepiej bo sie ośmieszacie w internecie. „Tęczowa zaraza”? XDDD Ale Wy macie niepokolei w głowie. Walnijcie sie w łeb. Idioci!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tasamaja 118 miesiąc temuocena: 33% 

  I to jest kulturalna wypowiedz osoby LGBT

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jest 117 miesiąc temuocena: 67% 

  Twoja wypowiedź idealnie odzwierciedla wychowanie i kulturę osobista która posiadasz.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sokół 116 miesiąc temu

  Marshall Kirk. Tyle w temacie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kwidzyniak 115 miesiąc temuocena: 59% 

  Wielki szacun z Kwidzyna dla skutecznych kibiców. Brawo! Tak trzymac

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jk 114 miesiąc temuocena: 85% 

  Skończcie roznosić tą tęczową zarazę to będziecie mieli spokój.. Ten margot, czy margota, margotny... słusznie siedzi za swoją winę, po cholerę skakał po radiowozie, okrzyki aktywistów? No pełna kultura rzeczywiście.... wystarczy włączyć nagrania z tamtej demonstracji... prowokujecie, zaczepiacie, a potem krzyczycie faszyzm i żądacie praw... no dramat...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Owidiusz 113 miesiąc temuocena: 46% 

  CI PANOWIE NIE SĄ JAKIMIŚ KIBOLAMI LUB PSEUDO, TYLKO PORZĄDNYMI LUDŹMI - czasem skoczą komuś na palec u lewej nogi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janusz 112 miesiąc temuocena: 72% 

  OK. Choć jestem jeszcze młody czuję się emerytem, więc ZUS ma wypłacać mi emeryturę... skoro chłop chce być babą... za chwilę ktoś wymyśli, że czuje się psem i trzeba z nim będzie na smyczy chodzić...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jozef 111 miesiąc temuocena: 59% 

  Niech przestaną wozić po Polsce tą tęczową zarazę w zorganizowanych grupach. Zapytajcie ile im za to płacą.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ela 110 miesiąc temuocena: 67% 

  200 zł dniówki na rękę + wyżywienie , chcesz się wkręcić ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pio 109 miesiąc temuocena: 45% 

  Tym pseudokibicom należałoby porządnie mordy oklepać, żeby poczuli to samo co czuja inni jak oni klepią. Dwóch napakowanych pedałów kiedyś wam stanie na drodze to się zesracie. Myślicie, że geje to zniewieściałe panienki? Na jakim wy świecie żyjecie, normalni ludzie. Żałuje, ze mnie tam nie było. Oj już ja bym z wami zrobił porządek.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkanka Iławy 108 miesiąc temuocena: 0% 

  Hahaha powiedział co wiedział

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zorro 107 miesiąc temuocena: 43% 

  ciekawe. jakoś długo żyję i nie widziałem napakowanych .... powiedzmy homoseksualistów. no może w kryminale. bo tam i przeważnie tylko tak.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kazik 106 miesiąc temuocena: 70% 

  Byś uciekł z płaczem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Załamany NWO 105 miesiąc temuocena: 70% 

  Nie dość, że covidianie w kagańcach łykają ściemoplandemię, to jeszcze [...] i odwrotnie. Przewrót światowy idzie bardzo szybko, bezmózgowcy wyłączcie odbiorniki tv, bo wam sieczka się robi zamiast mózgu, i w to jeszcze brną nauczyciele, co za czasy. To jest koniec Polski, mamy polin z zombiakami systemowymi.

  Edytowany: miesiąc temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a fuj z gejami i lesbami 104 miesiąc temuocena: 74% 

  jak już kazia na czele to masakra ze zdrowego rozsądku

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ali 103 miesiąc temuocena: 74% 

  Niepokojące jest to że otacza nas tyle(...).

  Edytowany: miesiąc temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tak było 102 miesiąc temuocena: 90% 

  kazia kiedyś roznosiła / na rowerze /ulotki

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~chwila prawdy 101 miesiąc temuocena: 77% 

  no i aktywiska niewiekiego wzrostu kazia widoczna na fotkach z tęczową chorągiewką , niech powie , gdzie ma męża ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~co prawda , to prawda 100 miesiąc temuocena: 85% 

  bronili mniejszości ? no faktycznie ! kazia zbyt wysoka nie jest , raczej mniejsza .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~smutny 99 miesiąc temuocena: 50% 

  za to poziom agresji jest wysoki.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~heh 98 miesiąc temuocena: 90% 

  ... a że w Iławie nie było facetów, którzy przebierają się za kobiety, trzeba było żeby kobiety przebrały się za facetów, którzy przebrali się za kobiety XD

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Turysta 97 miesiąc temuocena: 41% 

  A niby Iława turystyczna otwarta na innych.... Właśnie to widać. Przykre.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawianka 96 miesiąc temuocena: 20% 

  Co ma do tego turystyka? Niech sobie przyjedzie gej jeden z drugim czy jakieś less... ale niech się nie afiszują swoją MIŁOŚCIĄ!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Pokaż wszystkie komentarze
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.7928 sekundy