wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 sierpnia 2020, 11:06 komentarzy 1

(Fot. Archiwum zespołu.)

W sobotę, 29 sierpnia ruszyła 4. liga kobiet, w której startuje nasza iławska drużyna, ITS Jeziorak Iława, prowadzona przez trenera Łukasza Gurowskiego.

Inauguracyjny mecz odbył się na wyjeździe, gdzie zawodniczki ITS-u zagrały z drużyną KKP Stomilanki II Olsztyn.

Drużyna Jezioraka do przerwy prowadziła 0:1. Na listę strzelców wpisała się Aleksandra Łukaszewska. Niestety, po przerwie Stomilanki zdobyły dwie bramki, wygrywając całe spotkanie 2:1.

- To był trudny dla nas mecz - mówi szkoleniowiec drużyny Łukasz Gurowski. - Pojechaliśmy w okrojonym składzie. Mimo tego pokazaliśmy wolę walki. Niestety, nie udało nam się wygrać. Pozostaje w nas wiele złości sportowej, która przełoży się na jeszcze lepszą grę mojej drużyny w kolejnym meczu.

ITS Jezioraka Iława: Zuzanna Wardowska (br.), Wiktoria Bagan, Justyna Zabłotna (kpt.), Monika Gralewska, Barbara Jankowska, Paulina Kaślewicz, Aleksandra Łukaszewska (70' -  Aleksandra Wawrzeniak), Natalia Stokłosa, Zuzanna Zbrzeska, Martyna Zdrojewska, Amelka Zelma.

Stomilanki: Krakowiak, Ciechanowska, Sęder, Suduł, Szymańska (62' - Rozalska), Golan (46' -  Guzowska), Gieroś, Horoń, Piotrowska, Stępkowska, Rybak (60' - Kowalewska).

KKP Stomilanki II Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 2:1 (0:1)
0-1 - (39') - Łukaszewska (Jeziorak)
1-1 - (53') - Gieroś (Stomilanki)
2-1 - (60') - Piotrowska (Stomilanki)

Następny mecz dziewczyny rozegrają przed własną publicznością 13 września o godzinie 15:00. Rywalkami będą piłkarki KKS Hanza Elbląg.