REKLAMALumen
REKLAMAzielona aleja

(Fot. materiały prasowe.)

- Wiemy, jak długo i niecierpliwie wyczekiwany jest występ Anity Lipnickiej w Iławie, który zaplanowano w kinoteatrze. W reżimie sanitarnym możemy udostępnić w sali kinowej 111 miejsc. W tej chwili liczba sprzedanych biletów przekracza znacznie liczbę miejsc, które możemy udostępnić w kinoteatrze w reżimie sanitarnym. Zmiana miejsca koncertu to jedyna szansa na realizację imprezy - informuje zespół Iławskiego Centrum Kultury.

Koncert odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej. 

- W ten sposób unikniemy konieczności zwracania zakupionych już biletów i prowadzenia nowej ograniczonej sprzedaży. Co więcej, rozszerzamy pulę dostępnych biletów - kontynuuje ICK.

Bilety zakupione w cenie 119 złotych będą uprawniać do zajęcia miejsca w sektorze „KINOTEATR" - w kameralnej strefie najbliżej artystki (patrz: załączona grafika).

Do sprzedaży włączona została również dodatkowa pula dwustu biletów w cenie 89 złotych w sektorze A (patrz: załączona grafika). Zakupu można dokonać na stronie internetowej: https://bit.ly/3gR8q8x.

Jeżeli zaproponowane warunki nie spełniają Państwa oczekiwań i z jakichś przyczyn chcieliby Państwo zwrócić zakupiony wcześniej bilet, prosimy o skontaktowanie się z portalem Goingapp, który dokona zwrotu środków.

KONCERT ANITY LIPNICKIEJ W IŁAWIE

4 października 2020 r.
Godz. 19:00.
Hala sportowo-widowiskowa w Iławie.
KUP BILET W CENIE 89 ZŁ: https://bit.ly/3gR8q8x.

Anita Lipnicka

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.

"Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu, by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to, co realne, przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie...
A."

Publikacja Iławskiego Centrum Kultury.

REKLAMAwardrom2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8419 sekundy