REKLAMAKaren
REKLAMAciechanow
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 września 2020, 08:26 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Już 19 września święto wszystkich miłośników aktywności fizycznej i tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem - Narodowy Dzień Sportu.  Tego dnia po raz ósmy w całej Polsce, zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych miastach, odbędą się bezpłatne treningi. Iława jest miastem partnerskim Narodowego Dnia Sportu.

19 września (w sobotę) Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji zaprasza na dwa bezpłatne wydarzenia sportowe w ramach NDS.

1. Turniej dzikich drużyn w piłce nożnej w trzech kategoriach (roczniki 2013, 2014 oraz 2015 i młodsi). ICSTiR informuje: 

Drużyna może liczyć  maksymalnie 10 osób; gramy po 4 zawodników w polu plus bramkarz. W zgłoszeniu musi być podany imienny skład zespołu oraz koniecznie imię i nazwisko dorosłego opiekuna drużyny, np. rodzica. Szczegóły dotyczące m.in. systemu rozgrywek zostaną ustalone w dniu zawodów, gdy będzie znana liczba startujących drużyn. Zaczynamy w sobotę, 19 września 2020 r. o godz. 10:00 na stadionie miejskim w Iławie. Więcej informacji oraz zgłoszenia u Pana Marka Witkowskiego (tel. 604188402). 

Uwaga! Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 17 września 2020 r. (czwartek). Formularz zgłoszenia oraz zgody rodziców/opiekunów prawnych są dostępne w hali sportowo-widowiskowej oraz na stronie centrum sportu.

2. Turniej piłki siatkowej "Wielka Żuława Cup"

Również w sobotę, 19 września 2020 r. zapraszamy do hali sportowo-widowiskowej w Iławie na turniej piłki siatkowej. Centrum sportu podaje szczegóły:

Zgłoszenia do turnieju można dokonać osobiście w naszej hali przy ulicy Niepodległości 11 B lub pod nr tel. 89 644 85 39. Gramy w kategorii open. Ze względów organizacyjnych zapraszamy do zabawy maksymalnie 9 zespołów. Liczy się kolejność zgłoszeń! 

Uwaga! Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 17 września 2020 r. (czwartek). Formularz zgłoszenia oraz oświadczenie osoby dorosłej są dostępne w hali sportowo-widowiskowej oraz na stronie centrum sportu.

Narodowy Dzień Sportu to setki bezpłatnych treningów w całym kraju. Kampania społeczna jest współfinansowana przez Ministerstwo Sportu.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAwardrom2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~xx 1 13 dni temuocena: 100% 

    Be sensu, bo w radio trajkotali, że mogą być dzieciaki również w wieku 9 i 8 lat. Jaki morał? Coś tam robimy....

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9326 sekundy