REKLAMAWardrom
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 września 2020, 16:05 komentarzy 2

(Fot. KPP w Iławie.)

Iławscy policjanci poszukują 49-letniego Tomasza Zasadowskiego, który po raz ostatni widziany był 19 sierpnia br. w Iławie na ul. 1 Maja i do tej pory nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Iławscy policjanci zebrali i udostępniają nowe informacje na temat okoliczności zaginięcia 49-latka.

- 19 sierpnia, gdy zaginiony 49-letni Tomasz Zasadowski widziany był po raz ostatni, mężczyzna szedł ul. 1 Maja, po czym wsiadł do autobusu komunikacji miejskiej, pytając o drogę do Małdyt. Następnie wysiadł z autobusu i dalej chodził ulicami Iławy, kierując się w stronę Zalewa - informuje Komenda Powiatowa Policji w Iławie. - 49-latek rozmawiał z wieloma osobami, pytając o drogę, co zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

ZAGINIONY - TOMASZ ZASADOWSKI:

 • wiek – 49 lat,
 • wzrost – ok. 175 cm, 
 • oczy – niebieskie,
 • włosy – krótkie, ciemny blond,
 • szczupłej budowy ciała,
 • znaki szczególne – blizny na czole.

f

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieskie spodnie dżinsowe, granatową polarową bluzę, a na nogach miał ciemne skarpetki i ciemne klapki.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 47 73 262 00, 112 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Mae 2 13 dni temuocena: 0% 

  To ten co chodził z wózkiem i tornistrem /dziecinnym na plecach/ i starymi torbami podróżnymi? , co dorabiał na sprzątaniu posesji na Sienkiewicza ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~KALAPITA 1 12 dni temuocena: 100% 

  Ty piszesz o osobie, która już nie zyje. Zostala znaleziona martwa w pewnym budynku, nieopodal Związku Gmin Jeziorak. Osoba poszukiwana to ktoś inny.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8672 sekundy