REKLAMAPatrz
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Tragedia niedaleko Szałkowa w gminie Iława. W środę, 16 września około południa zostało tutaj znalezione ciało mężczyzny.

Makabryczne odkrycie zgłosiła policji mieszkanka gminy Iława. Jej telefon miał związek z komunikatem o zaginięciu mężczyzny opublikowanym ostatnio w mediach, ale, jak podkreśla rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Iławie, tożsamość denata jest nadal ustalana. Jego ciało odkryto w rowie melioracyjnym na polu, w odległości około kilometra od asfaltowej drogi w Szałkowie.

- Obecnie na miejscu zdarzenia są prowadzone działania pod nadzorem prokuratora. Policjanci będą ustalać dokładne okoliczności śmierci tego mężczyzny - mówi asp. Joanna Kwiatkowska.

W interwencji na prośbę policji biorą udział także strażacy. 

AKTUALIZACJA

Stan, w jakim jest ciało, nie pozwolił stwierdzić tożsamości zmarłego mężczyzny. Kim był denat? Na to pytanie pomogą odpowiedzieć dopiero wyniki badań DNA zarządzonych przez prokuratora.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9014 sekundy