REKLAMAWardrom
My center2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 września 2020, 19:02 komentarzy 26

(Fot. nadesłane.)

Nie tak to powinno wyglądać. Nastolatek brutalnie atakuje młodszego chłopca i - choć są świadkowie - początkowo nikt nie reaguje. Wręcz przeciwnie: trwa nagrywanie incydentu.

Do bulwersującej sytuacji doszło na osiedlu Podleśnym w Iławie. Na tutejszym zielonym terenie przy skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Brata Alberta, obok wieży ciśnień, miał miejsce brutalny atak fizyczny na dziecko. Chłopiec został pobity przez starszego od siebie nastolatka. Agresor najpierw rzucił się na swoją ofiarę z pięściami, a gdy chłopiec upadł, z dużą siłą kopał go, gdy ten skulony leżał na ziemi.

Równie szokująca co samo zajście jest postawa świadków - innych młodych ludzi. Przynajmniej jedna osoba, zamiast zareagować lub wezwać pomoc, nagrywa incydent telefonem komórkowym. Dopiero pod koniec nagrania słychać głos dziewczyny, która prosi napastnika: "Zostaw go!".

Nagranie przekazała portalowi osoba, która sama nie była świadkiem zajścia, lecz otrzymała wideo i jest przekonana, że takie akty agresji należy nagłaśniać i piętnować, zaś świadków zachęcać do niepozostawania obojętnymi na krzywdę i reagowania.

Do sprawy wrócimy.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: nadesłane.

Iława, osiedle Podleśne, zbieg ulic 1 Maja i Brata Alberta, obok wieży ciśnień i kaplicy. To miejsce, gdzie doszło do zarejestrowanego na załączonym nagraniu pobicia.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2
Artykuł załadowany: 0.2847 sekundy