REKLAMAPatrz
My center2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 września 2020, 17:33 komentarzy 5

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Dwa samochody osobowe wzięły udział w kolizji, do jakiej doszło w poniedziałkowe popołudnie w Iławie. Trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Około godziny 17:00 na skrzyżowaniu ulicy Ogrodowej z ulicą Wyszyńskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak wynika ze wstępnych informacji z miejsca zdarzenia, skręcający w lewo w ulicę Ogrodową kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prosto kierującemu volkswagenem, w wyniku czego doprowadził do zderzenia pomiędzy pojazdami. Wszyscy podróżujący autami, które wzięły udział w tym zdarzeniu, opuścili je o własnych siłach.

Na miejscu zdarzenia są teraz utrudnienia w ruchu.

Iława. Z OSTATNIEJ CHWILI: Młodzi kierowcy zderzyli się na skrzyżowaniu.
Red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. nadesłane.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Aga 5 miesiąc temuocena: 33% 

  Do pana przejeżdżając - co pan wogole napisał w tym wypadku uczestniczyła moja córka, żeby nie szybka pomoc jej chlopaka to by miała większe obrażenia, zapewniam że oni jeżdżą przepisowo A że ktoś się spieszył i znaku nie widzi to niech chodzi na pieszo takim nie powinni dac nawet prawo jazdy! .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kazik 4 miesiąc temuocena: 40% 

  Po co oni się tam zderzyli?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Przejeżdżający 3 miesiąc temuocena: 7% 

  Mam nadzieję że kierowcy golfa dowalili mandat za to że zostawił auto jak ostatnia pi*da na środku skrzyżowania. Bo to powodowało utrudnienia w ruchu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Świadek 2 miesiąc temuocena: 91% 

  O czym ty człowieku piszesz. Koles z golfa wyciągał swoją dziewczynę z auta, ktora o wlasnych siłach z niego nie wyszła jak piszą wyżej. Ciekawy jestem co ty bys zrobil na jego miejscu. Zapewne pomyślał bys otumanionypo ostrym pier...... Żeby auto odstawić żeby ruchu nie utrudniać. A no tak do audi nie ma sie co przyczepić bo stoi na chodniku. Dlaczego? Bo sila uderzenia byka tao mocna, ze auto "przeleciało " ze srodja ulicy na chodznik...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~$$$ 1 miesiąc temuocena: 25% 

  Ustawka

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2694 sekundy