REKLAMALumen
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 września 2020, 10:28 komentarzy 44
Nagle zmarł zaledwie 44-letni mł. insp. Marcin Radtke, który przed niespełna miesiącem objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Iławie.

Nagle zmarł zaledwie 44-letni mł. insp. Marcin Radtke, który przed niespełna miesiącem objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Iławie.

Tragiczna informacja dotarła do redakcji portalu www.infoilawa.pl w niedzielę, 27 września w godzinach porannych. Nagle zmarł powołany niedawno na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Iławie mł. insp. Marcin Radtke.

Wiadomo, iż do komendanta nad ranem wezwano pogotowie; ratownicy podjęli reanimację. Niestety nie udało się go uratować.

- Komendant zmarł w domu, a śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Prawdopodobnie nie będzie w tej sprawie ani śledztwa, ani sekcji zwłok - poinformował asp. Rafał Jackowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Mł. insp. Marcin Radtke, który pochodził z Kałdun i był m.in. uczniem iławskiego LO, miał zaledwie 44 lata. Stanowisko komendanta w iławskiej komendzie objął 5 września tego roku.

Wcześniej śp. mł. insp. Marcin Radtke był naczelnikiem Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, a zanim tam trafił, pracował w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, a następnie w Sekcji do spraw Europolu w Wydziale Koordynacji Międzynarodowej Wymiany Informacji. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.2179 sekundy