REKLAMAMozart2
REKLAMATYP 1 - IPB

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 listopada 2016, 19:50 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Internetowa kamerka rzeczywiście pokazywała tylko kawałek chodnika przy ratuszu. Jak pisze pan Wojtek, tak było od co najmniej d)

Internetowa kamerka zamontowana z inicjatywy Wydziału Komunikacji Społecznej na budynku ratusza, która miała umożliwić turystom pokazanie znajomym, jak dobrze bawią się w Iławie, pokazywała tylko... fragment chodnika na placu przed urzędem. Takie niedopatrzenie wytknął miejskim urzędnikom odpowiedzialnym za promocję miasta właśnie turysta.

- Szukając informacji o Iławie, natknąłem się na oficjalną stronę prowadzoną przez tutejszy Urząd Miasta - czytamy w mailu od pana Wojtka, który, jak pisze, lubi nasze miasto i regularnie je odwiedza. - Tam zainteresowała mnie zakładka "Iława na żywo" w dziale "Turystyka". Spodziewałem się malowniczych widoków najatrakcyjniejszych miejsc, które odwiedziłem w mieście nad Jeziorakiem, tymczasem od co najmniej dwóch tygodni wyświetlany jest tylko fragment... chodnika. Najwyraźniej coś nie wyszło. Sądzę, że warto na to zwrócić uwagę, bo na oficjalnej stronie urzędu, która powinna być profesjonalną wizytówką miasta, chyba nie powinno być takich "niespodzianek".

Przypomnijmy, że kamerka pojawiła się w czerwcu br. z inicjatywy Wydziału Komunikacji Społecznej.

- Nowa funkcjonalność! - informowali wtedy pracownicy wydziału. - Teraz możecie pokazać swoim bliskim, że jesteście cali i zdrowi oraz szczęśliwi w Iławie. Wszystko dzięki kamerze, która transmituje na żywo obraz sprzed iławskiego ratusza 24 godziny na dobę. Ponadto mieszkańcy Iławy, nie wychodząc z domu, będą mogli oglądać ważne uroczystości i zdarzenia z życia miasta właśnie dzięki zakładce Iława na żywo!

Informację o tym, że obecnie kamera prezentuje turystom jedynie chodnik, przekazaliśmy dzisiaj pracownikom wydziału. 

- Jest to kamera, która nie jest częścią miejskiego monitoringu - wyjaśnił Cezary Neścior. - Podgląd z niej nie jest oglądany na bieżąco, a jedynie w ramach przeglądu funkcjonowania strony (cyklicznie dwa razy w miesiącu wszystkie zakładki). Dziękujemy za informację. Obecnie kamera jest ustawiona tak, jak należy. Nie wiemy dokładnie, co się stało. Obraz mogły przesunąć warunki atmosferyczne, lub mogło się to stać podczas prac przy iluminacji ratusza. W razie zauważenia innych braków lub problemów związanych z funkcjonowaniem naszych portali będziemy wdzięczni za informacje.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2276 sekundy