Loading
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Piątek
18 Sierpnia 2017
UWAGA |
Masz sprawę, temat, problem? - Napisz do nas: kontakt@infoilawa.pl
Nasz e-mail - kontakt@infoilawa.pl
Jesteś świadkiem zdarzenia? - Daj nam znać: kontakt@infoilawa.pl

Skrzynka skarg. "Iława na żywo", czyli gratka dla turysty. Turysta: "chyba coś nie wyszło"

Internetowa kamerka rzeczywiście pokazywała tylko kawałek chodnika przy ratuszu. Jak pisze pan Wojtek, tak było od co najmniej dwóch tygodni. Internetowa kamerka rzeczywiście pokazywała tylko kawałek chodnika przy ratuszu. Jak pisze pan Wojtek, tak było od co najmniej dwóch tygodni.

Internetowa kamerka zamontowana z inicjatywy Wydziału Komunikacji Społecznej na budynku ratusza, która miała umożliwić turystom pokazanie znajomym, jak dobrze bawią się w Iławie, pokazywała tylko... fragment chodnika na placu przed urzędem. Takie niedopatrzenie wytknął miejskim urzędnikom odpowiedzialnym za promocję miasta właśnie turysta.

- Szukając informacji o Iławie, natknąłem się na oficjalną stronę prowadzoną przez tutejszy Urząd Miasta - czytamy w mailu od pana Wojtka, który, jak pisze, lubi nasze miasto i regularnie je odwiedza. - Tam zainteresowała mnie zakładka "Iława na żywo" w dziale "Turystyka". Spodziewałem się malowniczych widoków najatrakcyjniejszych miejsc, które odwiedziłem w mieście nad Jeziorakiem, tymczasem od co najmniej dwóch tygodni wyświetlany jest tylko fragment... chodnika. Najwyraźniej coś nie wyszło. Sądzę, że warto na to zwrócić uwagę, bo na oficjalnej stronie urzędu, która powinna być profesjonalną wizytówką miasta, chyba nie powinno być takich "niespodzianek".

Przypomnijmy, że kamerka pojawiła się w czerwcu br. z inicjatywy Wydziału Komunikacji Społecznej.

- Nowa funkcjonalność! - informowali wtedy pracownicy wydziału. - Teraz możecie pokazać swoim bliskim, że jesteście cali i zdrowi oraz szczęśliwi w Iławie. Wszystko dzięki kamerze, która transmituje na żywo obraz sprzed iławskiego ratusza 24 godziny na dobę. Ponadto mieszkańcy Iławy, nie wychodząc z domu, będą mogli oglądać ważne uroczystości i zdarzenia z życia miasta właśnie dzięki zakładce Iława na żywo!

Informację o tym, że obecnie kamera prezentuje turystom jedynie chodnik, przekazaliśmy dzisiaj pracownikom wydziału. 

- Jest to kamera, która nie jest częścią miejskiego monitoringu - wyjaśnił Cezary Neścior. - Podgląd z niej nie jest oglądany na bieżąco, a jedynie w ramach przeglądu funkcjonowania strony (cyklicznie dwa razy w miesiącu wszystkie zakładki). Dziękujemy za informację. Obecnie kamera jest ustawiona tak, jak należy. Nie wiemy dokładnie, co się stało. Obraz mogły przesunąć warunki atmosferyczne, lub mogło się to stać podczas prac przy iluminacji ratusza. W razie zauważenia innych braków lub problemów związanych z funkcjonowaniem naszych portali będziemy wdzięczni za informacje.

Ostatnio zmienianysobota, 05 listopad 2016 19:50

2 komentarzy

 • a.
  a. środa, 02, listopad 2016 18:55 Link do komentarza

  Widok z tej kamerki nie ukazuje miasta z dobrej strony - ohydny prl-owski blok i w dalszej części budynki też niezbyt ciekawe. Wystarczyłoby umieścić kamere z drugiej strony ratusza- widok jeziora, kina i kościoła - efekt byłby zupełnie lepszy.

 • Anonim
  Anonim środa, 02, listopad 2016 11:59 Link do komentarza

  Na pewno na tak wykadrowanej kamerze można pokazać się rodzinie i oglądać ważne wydarzenia z życia miasta

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.