Bank brodnica

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 listopada 2016, 22:16

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Mroźna aura nie przestraszyła miłośników biegania z Susza i okolic. Organizatorzy II Suskiego Biegu Niepodległości "Razem dla Niepodległej" odnotowali dużą frekwencję.

Największą popularnością wśród pasjonatów aktywnego spędzania czasu cieszył się bieg główny na dystansie 5,6 km, którego trasa wiodła wokół Jeziora Suskiego. Lista startowa tego wyścigu liczyła aż 126 osób. Wcześniej, przed startem głównym, ścigali się młodsi adepci najprostszej formy rekreacji. Dziecięce i młodzieżowe biegi rozgrywano na dystansach 100, 200, 300, 500 i 1 000 m od godziny 15:00. Łącznie na poszczególnych dystansach wystartowało około 50 młodych sportowców, którym gorąco kibicowali rodzice.

Dla wszystkich biegaczy organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale, a dla zdobywców trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach także puchary. Dzięki pozyskaniu przez organizatorów sponsorów dla dzieci udało się też przygotować niespodziankę w postaci upominków, które przekazano wylosowanym osobom.

Imprezę poprowadzili dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu Jarosław Piechotka oraz lekkoatleta i trener Andrzej Szysler. Upominki i puchary wręczał wiceburmistrz Zdzisław Zdzichowski, który dokonał też oficjalnego otwarcia biegu i dawał sygnał do startów na poszczególnych dystansach.

Na dystansach 500 i 1 000 m oraz na dystansie głównym profesjonalnego pomiaru czasu dokonała firma STS Timing. Wyniki dostępne są na stronie: LINK.

Organizatorami II Suskiego Biegu Niepodległości byli Urząd Miejski w Suszu, CSiR w Suszu i Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, którego uczniowie i pracownicy zadbali o przygotowanie rozgrzewającego poczęstunku dla uczestników imprezy.

BIEG GŁÓWNY, 5,6 KM, WYNIKI:

1. ŁUKASIK KAMIL, PRABUTY, KKL RODŁO KWIDZYN, czas: 00:20:40
2. KAMIŃSKI PIOTR, IŁAWA, TEAM KOPEĆ, czas: 00:20:44 2
3. SZCZEPAŃSKI LESZEK, KWIDZYN, TRAKTOR TEAM, GMINA KWIDZYN/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM, czas 00:21:04

Pierwsza kobieta: Chołoby Ewelina, Słupsk.

Fot. Info Iława.

II Suski Bieg Niepodległości "Razem dla Niepodległej", przygotowania

Biegi dziecięce i młodzieżowe

Bieg na dystansie głównym, część pierwsza

Bieg na dystansie głównym, część druga

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMASkład opału
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7989 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)