REKLAMATYP 1 - IPB

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Na niecodzienny turniej zaprasza miłośników aktywnego spędzania czasu Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. W hali sportowej, na boisku do piłki siatkowej, dwuosobowe drużyny zagrają w siatkonogę. Trwa przyjmowanie zgłoszeń od zainteresowanych udziałem zawodników.

Zimowy Turniej Siatkonogi zostanie rozegrany w sobotę, 21 stycznia, o godzinie 11:00.

- Cel to propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego i popularyzacja zdrowej, sportowej rywalizacji - informuje organizator, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Zgłoszenia zainteresowanych udziałem dwuosobowych drużyn przyjmowane są do 19 stycznia. Mile widziane są także osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia i dostarczą organizatorowi zgodę rodziców lub opiekunów. Wpisowe do turnieju wynosi 20 zł od drużyny.

Szczegółowe informacje organizacyjne można uzyskać osobiście w hali sportowo-widowiskowej w Iławie lub pod numerem telefonu 89-644-85-39.

Gra toczyć się będzie na boisku do piłki siatkowej, z siatką zawieszoną na wysokości 110 cm. W grze zostanie wykorzystana piłka do gry w piłkę nożną. Można ją będzie odbijać każdą częścią ciała z wyjątkiem rąk (od ramienia do dłoni).

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.37 sekundy