REKLAMAMozart2
REKLAMAzielona aleja

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 stycznia 2017, 10:48

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Zdjęcie ilustracyjne. )

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Iławie pomogą lokalnym podatnikom w rozliczeniu zeznania podatkowego za rok 2016. Z cennych wskazówek, które pomogą uniknąć błędów i konieczności składania korekt, skorzystać będzie można zarówno w siedzibie urzędu w Iławie, jak i podczas dyżurów wyjazdowych.

Większość podatników: pracownicy i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, z podatku należnego za rok 2016 musi rozliczyć się do 2 maja 2017 roku. Są jednak także wcześniejsze terminy dla innych grup podatników, a i tak z wywiązaniem się z tego obowiązku nie warto zwlekać do ostatniej chwili. Warto wiedzieć, że im wcześniej się rozliczymy, tym wcześniej otrzymamy ewentualny zwrot nadpłaconego podatku.  

W naszym powiecie w poprawnym wypełnieniu deklaracji pomogą podatnikom urzędnicy. Szczegóły dotyczące dostępnych dyżurów w Iławie oraz Suszu, Kisielicach, Zalewie i Lubawie dostępne są na załączonych poniżej plakatach.  

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2378 sekundy