REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 kwietnia 2024, 19:42

PPHU AGROL, oddział w Adamowie koło Susza, to firma z ponad 14-letnim doświadczeniem na rynku rolniczym. Obecnie przedsiębiorstwo poszukuje do swojego zespołu:

HANDLOWCA-SPRZEDAWCY

stacjonarnego/terenowego maszyn rolniczych.

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż asortymentu rolniczego znajdującego się w ofercie firmy,
  • współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami,
  • obsługa klientów w oddziale,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • praca stacjonarna oraz w terenie do 100 km,
  • cykliczne wyjazdy do klientów,
  • analizowanie rynku,
  • udział w targach branżowych i szkoleniach.

f

Wymagania:

  • znajomość techniki rolniczej,
  • podstawowa wiedza rolnicza,
  • doświadczenie w branży rolnej,
  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,
  • orientacja na osiąganie celów,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi komputera (minimum: pakiet Office),
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz znajomość social mediów (Facebook, Instagram, TikTok).

f

Pracodawca zapewnia:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + wysoką prowizję od sprzedaży,
  • pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie,
  • udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy w nowo wybudowanym biurze,
  • pracę w renomowanej firmie o dobrej opinii,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

f

Dodatkowe benefity dla pracowników:

  • bezpłatne szkolenia i kursy,
  • premie,
  • imprezy firmowe.

g

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu 697 072 539 lub do odwiedzenia firmy (adres: Adamowo 1a, 14-240 Susz) i krótkiego zaprezentowania własnej osoby. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: agrol-susz@agrol-moto.pl lub dostarczyć je do siedziby przedsiębiorstwa w formie papierowej.

Ogłoszenie.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie
Artykuł załadowany: 0.2794 sekundy