REKLAMAMozart2
REKLAMATYP 1 - IPB

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 kwietnia 2017, 07:52

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum szkoły.)

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gałdowie gościła dzisiaj uczniów oraz absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Tadeusza Bairda w Iławie, którzy swoimi doświadczeniami oraz demonstracją instrumentów muzycznych pokazali uczniom, czym jest dla nich muzyka.

Celem koncertu połączonego z prelekcją na temat wybranych instrumentów było upowszechnianie muzyki, zapoznanie dzieci z brzmieniem instrumentów, nauka słuchania muzyki oraz propagowanie literatury muzycznej (klasycznej, ludowej i biesiadnej) wśród uczniów szkół podstawowych. Dzieci chętnie wystukiwały rytm, czynnie brały udział w prelekcji, a co najważniejsze ze skupieniem uczyły się słuchać dźwięków ze wszystkich zaprezentowanych przez muzyków instrumentów.

Cała szkolna społeczność serdecznie dziękuje pani Barbarze Chołaszczyńskiej za poświęcony czas włożony w przygotowanie swoich podopiecznych, a wykonawcom utworów za przyjemność obcowania z muzyką.

Fot. Archiwum szkoły.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2316 sekundy