REKLAMADPK

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 kwietnia 2017, 16:07 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Pomimo wyjątkowo niesprzyjającej pogody nie brakowało chętnych, by wspólnie "sadzić 1000 drzew na minutę". W ogólnopolskiej akcji pod takim hasłem, której lokalną edycję zorganizowało dzisiaj Nadleśnictwo Iława, udział wzięło aż 120 osób.

Wśród gości Nadleśnictwa, którzy stawili się na miejscu pracy na terenie Leśnictwa Smolniki, nie zabrakło burmistrza Iławy Adama Żylińskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Iławie Roberta Mikusika, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Iławie Macieja Jasińskiego, Komendanta Hufca ZHP w Iławie Macieja Marciniaka, Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich Krzysztofa Słowińskiego, dyrektora Portu Śródlądowego w Iławie Sławomira Ciszewskiego, dyrektorów lokalnych szkół i przedszkoli, uczniów Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie wraz z opiekunami, harcerzy, członków lokalnych kół łowieckich oraz pracowników i przyjaciół Nadleśnictwa Iława. Wspólna praca zaowocowała zasadzeniem czterech tysięcy sadzonek buka i sosny. Ogółem w tym roku na terenie Nadleśnictwa Iława zasadzono już natomiast 340 tysięcy drzew.

Po wspólnej pracy uczestników akcji zaproszono na podsumowanie przedsięwzięcia oraz poczęstunek w Dziarnówku.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4018 sekundy