REKLAMAzegluga
REKLAMASadek

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 kwietnia 2017, 16:07 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Pomimo wyjątkowo niesprzyjającej pogody nie brakowało chętnych, by wspólnie "sadzić 1000 drzew na minutę". W ogólnopolskiej akcji pod takim hasłem, której lokalną edycję zorganizowało dzisiaj Nadleśnictwo Iława, udział wzięło aż 120 osób.
REKLAMATyp 2 - Kosmetolog

Wśród gości Nadleśnictwa, którzy stawili się na miejscu pracy na terenie Leśnictwa Smolniki, nie zabrakło burmistrza Iławy Adama Żylińskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Iławie Roberta Mikusika, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Iławie Macieja Jasińskiego, Komendanta Hufca ZHP w Iławie Macieja Marciniaka, Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich Krzysztofa Słowińskiego, dyrektora Portu Śródlądowego w Iławie Sławomira Ciszewskiego, dyrektorów lokalnych szkół i przedszkoli, uczniów Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie wraz z opiekunami, harcerzy, członków lokalnych kół łowieckich oraz pracowników i przyjaciół Nadleśnictwa Iława. Wspólna praca zaowocowała zasadzeniem czterech tysięcy sadzonek buka i sosny. Ogółem w tym roku na terenie Nadleśnictwa Iława zasadzono już natomiast 340 tysięcy drzew.

Po wspólnej pracy uczestników akcji zaproszono na podsumowanie przedsięwzięcia oraz poczęstunek w Dziarnówku.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

REKLAMAkono

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2021 sekundy