REKLAMASuperpolisa

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się piątkowy rodzinny festyn zorganizowany w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3 w Iławie. Goście pikniku spędzili rodzinne, pełne atrakcji popołudnie, przy okazji dorzucając swoją cegiełkę do planowanego w "Trójce" remontu szkolnej sali gimnastycznej.

Dopisała zarówno pogoda, jak i nastroje. Na bogaty program spędzonego w rodzinnym gronie popołudnia złożyły się przygotowane przez uczniów szkoły występy artystyczne, pokazy pierwszej pomocy oraz przejażdżki motocyklami. Każdy mógł poczuć się jak strażak i policjant, zapoznając się z wyposażeniem wozów, lub przemierzając elementy umundurowania. Na wszystkich chętnych czekały również pokazy sztuki rycerskiej, a własne umiejętności można było sprawdzić, strzelając z łuki lub wiatrówki. Dla najmłodszych uczestników festynu nie mogło także zabraknąć placu zabaw: trampoliny i zjeżdżalni, a dla odważnych - żyroskopu, czyli urządzenia wprawianego w szybki ruch obrotowy. Całość uzupełniły animacje, gry, konkursy i zabawy, a także kiermasz i loterie. Na licznych stoiskach kusiły przygotowane przez rodziców uczniów pyszności. W pobliżu szkoły, w parku za kinoteatrem, rozegrano też zawody sportowe.

Wspólnie spędzić aktywne popołudnie, ale też wspomóc szkołę w zbiórce środków na remont sali gimnastycznej - taki był cel tych, którzy w piątkowe popołudnie skorzystali z zaproszenia na festyn w "Trójce".

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

Część trzecia

REKLAMAskup złomu

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3732 sekundy