REKLAMAImage

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Zdjęcie ilustracyjne.)

Za wyłudzenie usług oraz aparatów telefonicznych na szkodę firmy telekomunikacyjnej konsekwencje poniesie 23-letnia mieszkanka Iławy. Kobieta dobrowolnie poddała się karze i zwróci pieniądze, a dodatkowo zapłaci grzywnę w wysokości ponad 2 tysięcy złotych.

Postępowanie przeciwko 23-latce prowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie pod nadzorem prokuratury.

- Z ustaleń śledczych wynikało, że młoda mieszkanka Iławy podrobiła podpisy na umowach o świadczenie usług telekomunikacyjnych, wyłudzając w ten sposób usługi i aparaty telefoniczne - informuje mł. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Policjanci przeprowadzili postępowanie oraz przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów kobiecie, która zawarła umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych, wprowadzając w błąd operatora co do tożsamości osoby zawierającej umowę oraz co do zamiaru wywiązania się z umowy.

Młoda mieszkanka Iławy przyznała się do zarzucanego jej czynu i dobrowolnie poddała się karze. Teraz czeka ją kara grzywny w wysokości ponad 2 tysięcy złotych oraz zwrot pieniędzy za wyłudzone usługi i sprzęt.

TEMATY na sygnale
REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2804 sekundy