REKLAMATYP 1 - IPB

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum organizatorów.)

Zespół Hymen z Iławy decyzją konkursowego jury został wybrany najlepszą kapelą V Pułtusk Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona, który odbył się w miniony weekend. Lokalny rockowy band otrzymał nagrodę finansową w wysokości 8 tysięcy złotych ufundowaną przez Burmistrza Miasta Pułtusk oraz nagrodę specjalną: możliwość nagrania utworu i teledysku w studiu dźwiękowym i studiu TV MMC Brainville.

Gwiazdą Pułtusk Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona była Natalia Kukulska i Skaldowie. Wydarzeniu towarzyszyły również przesłuchania konkursowe. Publiczności festiwalu zaprezentowało się 9 finalistów, w tym zespół z Iławy - Hymen. "W tym roku mamy kilka fenomenalnych perełek" - pisały o kapeli z Iławy lokalne media. Występ iławskich muzyków i wokalistki doceniło także konkursowe jury, przyznając zespołowi pierwsze miejsce.

8 tysięcy złotych i możliwość nagrania utworu i teledysku w studiu dźwiękowym i studiu TV MMC Brainville - takie nagrody przyznano laureatom z Iławy. Gratulujemy i... czekamy na efekty pracy.

Fot. Archiwum organizatorów.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3324 sekundy