Partner

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Nad Małym Jeziorakiem można dzisiaj obserwować oryginalne zmagania - w najmniejszych łodziach regatowych, tzw. optymistkach, ścigają się żeglarze i żeglarki 30+. Trwa kolejna, już 18., edycja Ogólnopolskich Regat Oldboyów w klasie Optimist Yellow Cup.

Po oficjalnym otwarciu imprezy, której dokonał burmistrz Iławy Adam Żyliński, wyścigi rozpoczęli około południa "duzi chłopcy", czyli zawodnicy w rozmiarze XXL. Dalsza część żeglarskiego popołudnia to rywalizacja w pozostałych kategoriach - można ją śledzić do godziny 15:30.

Po zakończeniu żeglarskiej części pikniku na wszystkich chętnych czekać będą atrakcje towarzyszące. O godzinie 16:30 w restauracji U Czapy rozpocznie się koncert zespołu Wodny Patrol, podczas którego prowadzona będzie zbiórka na rzecz małej iławianki Laury Królik, która cierpi na artrogrypozę i wymaga kosztownej rehabilitacji. W imieniu organizatorów - zapraszamy.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

Część trzecia

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2932 sekundy