REKLAMAsklep

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2017, 10:16 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Zdjęcie ilustracyjne.)

Dostał wartościowy towar, fakturę i przedłużony termin płatności, ale mocno nadużył zaufania lokalnego przedsiębiorcy. Straty firmy to 7 tysięcy złotych, a sprawcy za oszustwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubawie wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Iławie zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko 46-latkowi.

Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna w grudniu 2015 roku kupił opony, korzystając z przedłużonego, trzydziestodniowego terminu płatności. Przedsiębiorca wystawił fakturę, ale nierzetelny klient, pomimo wielu ponagleń, nie uregulował należności. W trakcie czynności okazało się również, że po pewnym czasie pokrzywdzony nie mógł się skontaktować ze sprawcą, gdyż ten przestał odbierać od niego telefony. Policjanci pracujący nad tą sprawą przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mieszkańcowi powiatu ostródzkiego zarzut. 46-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za oszustwo grozi mu teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

TEMATY
REKLAMAszkoła ciechanow

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKacze bagno
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3067 sekundy