REKLAMAprofi
REKLAMASadek

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 sierpnia 2017, 07:46 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zespół Iława Gospel Singers. )

Zespół Iława Gospel Singers nagrywa 2-płytowy album z popularnymi utworami gospel oraz kolędami. Potrzebuje jednak środków na jego wydanie i w tym celu szuka wsparcia za pośrednictwem platformy PolakPotrafi.pl. Jeśli lubicie muzykę gospel, cenicie społeczne zaangażowanie na rzecz kultury i upowszechniania wartości chrześcijańskich, możecie ich wesprzeć! Dla wszystkich darczyńców przygotowali ciekawe nagrody.

- Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych ludzi, których połączyła pasja do muzyki. Od przeszło dwóch i pół roku wkładamy ogrom serca i czasu w dzieło, jakim jest zespół Iława Gospel Singers (IGS) – mówią i piszą o sobie członkowie zespołu. – Poprzez muzykę gospel chcemy nieść innym radość, pokój i nadzieję…

Od początku swojego istnienia Iława Gospel Singers dał blisko 50 koncertów: kilkukrotnie koncertował w Iławie i okolicy, ale występował także m.in. na muzycznej scenie Radia Olsztyn, w Ostródzie, Brodnicy, Lidzbarku Warmińskim, Gdyni, czy ostatnio - nieopodal Giżycka, w Wydminach. W kwietniu br. dyrygent IGS Michał Wróblewski został beneficjentem stypendium artystycznego Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, które dało początek pomysłowi nagrania płyty przez IGS. Dzięki pozyskaniu dodatkowych funduszy realne okazało się nagranie nie jednej, a dwóch płyt (EP) oraz wzbogacenie ich brzmienia poprzez rozszerzenie składu instrumentalnego. Pozostała jeszcze tylko kwestia wydania albumu…

- Zakup opakowań, nadruk, wydanie książeczek z tekstami, tłoczenie płyt to spory wydatek, który przekracza obecne możliwości finansowe naszego zespołu – mówi Magdalena Wróblewska, która z ramienia IGS odpowiada za kampanię na platformie Polak Potrafi. – Bardzo nam zależy, aby gotowy album trafił do rąk miłośników tego rodzaju muzyki jeszcze w tym roku, konkretnie jesienią. Chcielibyśmy, aby w najbliższe święta Bożego Narodzenia można było kolędować z nami nie tylko na koncertach, ale np. w samochodzie, włączając płytę… Postanowiliśmy więc poprosić o wsparcie naszych znajomych, przyjaciół, sympatyków, rodzinę, ludzi dobrej woli, aby pomogli nam wydać debiutancki album IGS. W ramach wdzięczności za okazane nam wsparcie przygotowaliśmy wiele nagród, o których szerzej piszemy na naszej facebookowej stronie. Wierzymy, że znajdziemy swoich „Mecenasów”! Już teraz gorąco im dziękujemy.

Od startu kampanii IGS pt. „Wydanie 2-płytowego albumu Iława Gospel Singers” minął tydzień. Udało się już zgromadzić 11% potrzebnej kwoty. Do pozytywnego zakończenia projektu brakuje jeszcze 5 500 zł. Jeśli do 18 października nie uda się zebrać tych środków, dokonane już wpłaty powrócą do darczyńców. Jeśli zbierze się 100% kwoty i więcej, projekt zostanie zrealizowany, a wszyscy ofiarodawcy otrzymają swoje nagrody.

Platforma Polak Potrafi to jeden z serwisów opartych na idei crowdfundingu. Jest to forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczność, która jest lub zostanie wokół tych projektów zorganizowana za pośrednictwem internetu. Środki pieniężne na realizację danego celu pochodzą zazwyczaj z dużej liczby drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem. Pomysłodawca, w ramach rewanżu, obdarowuje ich różnorodnymi nagrodami.

Oto krótki filmik IGS informujący o prowadzonej kampanii:


REKLAMAGaleria

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3464 sekundy