REKLAMAMartex
REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Dariusz Ziółkowski.)

Poważna awaria instalacji elektrycznej, z którą zmagał się operator nowego ośrodka narciarskiego w Kurzętniku, jednak nie zakłóciła oficjalnego otwarcia Kurzej Góry. Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj punktualnie o godzinie 9:00 miłośnicy białego szaleństwa mogli rozpocząć szusowanie po stoku i skorzystać z innych atrakcji.

Ośrodek narciarski Kurza Góra już zyskał status największej atrakcji turystycznej w powiecie nowomiejskim. Duże zainteresowanie obiektem przełożyło się na wysoką frekwencję podczas pierwszego dnia jego działalności. Stok był oblegany już od samego rana, a na pobliskim parkingu trudno było o miejsce postojowe.

Dzisiaj dla gości ośrodka dostępna jest m.in. licząca 550 metrów trasa zjazdowa numer 1, a także wyciąg taśmowy dla dzieci. Najmłodsi mogą też poszaleć w przygotowanym specjalnie z myślą o nich zimowym parku sportowo-rekreacyjnym.

Obiekt o łącznej powierzchni około 60 hektarów może się też pochwalić najdłuższą, liczącą około 800 metrów, trasą zjazdową w północnej Polsce. Kompleksowa oferta polega również na dostępności obiektów i usług towarzyszących. W Kurzętniku można skorzystać z wypożyczalni sprzętu, szkółki narciarskiej, porad profesjonalnych instruktorów oraz oferty gastronomicznej.

Fot. Dariusz Ziółkowski.

Część pierwsza

Część druga

Część trzecia

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7295 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)