REKLAMASadek2
SKOK

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Dariusz Ziółkowski.)

Poważna awaria instalacji elektrycznej, z którą zmagał się operator nowego ośrodka narciarskiego w Kurzętniku, jednak nie zakłóciła oficjalnego otwarcia Kurzej Góry. Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj punktualnie o godzinie 9:00 miłośnicy białego szaleństwa mogli rozpocząć szusowanie po stoku i skorzystać z innych atrakcji.

Ośrodek narciarski Kurza Góra już zyskał status największej atrakcji turystycznej w powiecie nowomiejskim. Duże zainteresowanie obiektem przełożyło się na wysoką frekwencję podczas pierwszego dnia jego działalności. Stok był oblegany już od samego rana, a na pobliskim parkingu trudno było o miejsce postojowe.

Dzisiaj dla gości ośrodka dostępna jest m.in. licząca 550 metrów trasa zjazdowa numer 1, a także wyciąg taśmowy dla dzieci. Najmłodsi mogą też poszaleć w przygotowanym specjalnie z myślą o nich zimowym parku sportowo-rekreacyjnym.

Obiekt o łącznej powierzchni około 60 hektarów może się też pochwalić najdłuższą, liczącą około 800 metrów, trasą zjazdową w północnej Polsce. Kompleksowa oferta polega również na dostępności obiektów i usług towarzyszących. W Kurzętniku można skorzystać z wypożyczalni sprzętu, szkółki narciarskiej, porad profesjonalnych instruktorów oraz oferty gastronomicznej.

Fot. Dariusz Ziółkowski.

Część pierwsza

Część druga

Część trzecia

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMASensolandia

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA3d
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAMatamatyka
REKLAMAGaleria Jeziorak
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.617 sekundy