REKLAMAgugus
REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Archiwum własne)

Na wyjeździe w Iłowie, z miejscową Polonią, grali dzisiaj (9 września) zawodnicy iławskiego Jezioraka. Cel podopiecznych trenera Wojciecha Figurskiego w meczu szóstej kolejki okręgówki był oczywiście jeden – zwycięstwo, komplet punktów i umocnienie się na pozycji lidera. Zadanie to udało się wykonać, choć sportowe szczęście nie było dzisiaj po stronie biało-niebieskich...

Pierwsza połowa, choć bezbramkowa, była ciekawym widowiskiem. Jeziorak zdołał wypracować co najmniej jedną świetną sytuację strzelecką, jednak uderzona przez grającego trenera piłka przeleciała obok słupka. Goście z kolei dobrze się bronili, licząc na strzeleckie okazje z kontr i stałych fragmentów gry.

Kolejne świetne okazje, by otworzyć wynik i wyjść na prowadzenie, Jeziorak miał w drugiej połowie. Zespołowi z Iławy brakowało jednak dzisiaj szczypty sportowego szczęścia, a futbolówka omijała bramkę przeciwnika. Jedna z groźnych akcji ofensywnych na początku drugiej odsłony zakończyła się co prawda golem, ale zawodnik Jezioraka był na spalonym. Nie była to zresztą jedyna nieuznana w tym meczu bramka Jezioraka, sędzia nie uznał też trafienia z 73 minuty.

Jeziorak jednak grał do końca, wciąż szukając okazji, by wyjść na prowadzenie. Prób było wiele, ale udało się dopiero po faulu na Łukaszu Suchockim w samej końcówce spotkania. Podyktowany przez arbitra rzut karny skutecznie wyegzekwował Wojciech Figurski, dając swojej drużynie upragnione zwycięstwo.

Polonia Iłowo - Jeziorak Iława 0:1 (0:0)

Jeziorak Iława (skład wyjściowy): Kamil Jędrzejewski (BR), Krzysztof Kressin, Dawid Kowalski, Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Jarosław Rzeźnikiewicz, Łukasz Suchocki, Remigiusz Parulis, Łukasz Święty, Radosław Galas, Wojciech Figurski.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAkomunikaty
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7759 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)