REKLAMAprofi
REKLAMABetiko

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Archiwum własne)

Na wyjeździe w Iłowie, z miejscową Polonią, grali dzisiaj (9 września) zawodnicy iławskiego Jezioraka. Cel podopiecznych trenera Wojciecha Figurskiego w meczu szóstej kolejki okręgówki był oczywiście jeden – zwycięstwo, komplet punktów i umocnienie się na pozycji lidera. Zadanie to udało się wykonać, choć sportowe szczęście nie było dzisiaj po stronie biało-niebieskich...

Pierwsza połowa, choć bezbramkowa, była ciekawym widowiskiem. Jeziorak zdołał wypracować co najmniej jedną świetną sytuację strzelecką, jednak uderzona przez grającego trenera piłka przeleciała obok słupka. Goście z kolei dobrze się bronili, licząc na strzeleckie okazje z kontr i stałych fragmentów gry.

Kolejne świetne okazje, by otworzyć wynik i wyjść na prowadzenie, Jeziorak miał w drugiej połowie. Zespołowi z Iławy brakowało jednak dzisiaj szczypty sportowego szczęścia, a futbolówka omijała bramkę przeciwnika. Jedna z groźnych akcji ofensywnych na początku drugiej odsłony zakończyła się co prawda golem, ale zawodnik Jezioraka był na spalonym. Nie była to zresztą jedyna nieuznana w tym meczu bramka Jezioraka, sędzia nie uznał też trafienia z 73 minuty.

Jeziorak jednak grał do końca, wciąż szukając okazji, by wyjść na prowadzenie. Prób było wiele, ale udało się dopiero po faulu na Łukaszu Suchockim w samej końcówce spotkania. Podyktowany przez arbitra rzut karny skutecznie wyegzekwował Wojciech Figurski, dając swojej drużynie upragnione zwycięstwo.

Polonia Iłowo - Jeziorak Iława 0:1 (0:0)

Jeziorak Iława (skład wyjściowy): Kamil Jędrzejewski (BR), Krzysztof Kressin, Dawid Kowalski, Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Jarosław Rzeźnikiewicz, Łukasz Suchocki, Remigiusz Parulis, Łukasz Święty, Radosław Galas, Wojciech Figurski.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4316 sekundy