REKLAMAKleks2

(Fot. Organizator koncertu.)

Zagrają lokalne kapele CI-HO, Szumkot i Szwindel, odbędą się też licytacje fantów przekazanych przez darczyńców. To wszystko w Iławie, w klubie IOWA Music Bar - już w najbliższy piątek, 14 września odbędzie się tutaj charytatywna impreza pod hasłem "Gramy dla Gabrysi". Cierpiąca na ostrą białaczkę limfoblastyczną 53-letnia iławianka potrzebuje pomocy, by zebrać środki na bardzo drogą terapię ostatniej szansy.

Gabriela Jamroży z Iławy w marcu tego roku usłyszała diagnozę: ostra białaczka limfoblastyczna (ALL). Niestety terapia zastosowana w Klinice Hematologii w Gdańsku nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. W kraju nie ma już innych metod leczenia. Ostatnia szansa dla pani Gabrieli to zastosowanie nowatorskiej genetycznej metody CAR T Cell. Jej skuteczność jest wysoka, ale koszty terapii są ogromne.

Na rzecz iławianki trwa zbiórka, prowadzona za pośrednictwem ogólnopolskiego portalu SiePomaga.pl. W akcję pomocy zaangażowało się wielu ludzi dobrej woli. W tym gronie są lokalne zespoły, które już w najbliższy piątek w iławskim klubie muzycznym IOWA Music Bar zagrają charytatywny koncert. Na wydarzenie nie ma wejściówek - organizatorzy proszę jedynie o datki w dowolnej wysokości do puszek. Podczas imprezy będą też prowadzone licytacje fantów, przekazanych przez darczyńców. Wszystkich, którzy chcieliby przekazać takie przedmioty, prosimy o kontakt mailowy (LicytacjeDlaGabrysi@gmail.com).

Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie iławianki. Zapraszamy 14 września, od godziny 19:00.

Śledź też wydarzenie w mediach społecznościowych: LINK.

REKLAMAfood

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMADzień dziecka
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5407 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)