REKLAMAPatrz
REKLAMADPK

(Fot. materiały prasowe.)

Modą trzeba umieć się bawić! Nie brakuje Ci fantazji i wyczucia smaku? Przygotuj jesienną stylizację, zrób zdjęcie i podziel się nim na fanpage'u Galerii Jeziorak na Facebooku. Im bardziej pomysłowo i oryginalnie, tym lepiej! Warto, bo na zwycięzców czekają naprawdę atrakcyjne nagrody.

Zabawa ruszyła 14 listopada i potrwa do 4 grudnia włącznie. W tym czasie na profilu Galerii Jeziorak w mediach społecznościowych, pod specjalnym konkursowym postem, można publikować zdjęcia, które wezmą udział w konkursie.

Zadanie nie jest trudne- zwłaszcza dla tych, którzy lubią bawić się modą. Wystarczy przygotować, a następnie sfotografować swoją jesienną stylizację i opublikować zdjęcie. Zwycięzców (będą to dwie osoby) wyłoni konkursowe jury, powołane przez organizatora zabawy. W cenie są ciekawe, oryginalne i pomysłowe stylizacje. By mieć szansę na wygraną, należy też oddać charakter konkursu i jego tematykę.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 6 grudnia na profilu Galerii Jeziorak na Facebooku. Zwycięzcy swoje nagrody, tj. vouchery na zakupy ze stylistką o wartości 500 zł każdy, będą mogli wykorzystać w dniu 8 grudnia. W sam raz, by kupić coś wyjątkowego na święta, a może na zabawę sylwestrową?  

Do dzieła! Zdjęcia publikujcie tutaj. Życzymy powodzenia!

Zainteresowani pełen regulamin konkursu "Zakupy ze stylistką" znajdą pod tym linkiem.

Reklama.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7435 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)